Reklamsız Sözcü

TIR’ı gelin arabası yaptılar

İnegöl'de TIR şoförü damat, düğününde gelin arabası olarak süslediği TIR'ı kullandı.

android-time 13:28 27 Ekim 2014
TIR’ı gelin arabası yaptılar
İnegöl'de TIR şoförü damat, düğününde gelin arabası olarak süslediği TIR'ı kullandı.

İnegöl ilçesinde dünyaevine giren bir çift, gelin arabası olarak TIR’ı tercih etti.

Dorsesi çıkarılıp renkli şeritler ve çiçeklerle süslenen TIR’ın direksiyonuna geçen TIR şoförü damat Anıl Çelik, kendisine eşlik eden arkadaşlarının kullandığı diğer iki TIR’la, konvoy halinde ilçenin cadde ve sokaklarından geçti.

Bu arada, gelin Bahar Ercan ile düğün salonuna doğru giden Çelik ile konvoydaki iki TIR, ağır vasıtaların geçişinin yasak olduğu Atatürk Bulvarı’na da girince, konvoydaki 3 TIR’ın plakasına trafik ekiplerince ceza kesildi.

Daha sonra gelinle düğün salonuna gelen damat Anıl Çelik, gazetecilere yaptığı açıklamada, TIR’ı gelin arabası yapma hayalini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu belirtti. Daha fazla TIR’la konvoy yapmak istediğini belirten Çelik, “Konvoyda 3 TIR vardı. Amacımız daha fazla TIR’la düğün konvoyu yapmaktı ama daha önce planlanmadığı için az oldu sayımız. Çok güzel bir duygu. Trafik cezası da yedik ama önemli değil. Böyle önemli bir günde cezalar da sıkıntı değil” diye konuştu.

Gelin Ercan ise mutlu olduğunu dile getirerek, “Zaten nişanlımın hayaliydi böyle bir gelin arabası. Hayalini gerçekleştirdik mutluyuz” dedi. (AA)

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more