Reklamsız Sözcü

Acun bana edilen küfürleri montajlamış!

2012 yılındaki Survivor'dan sonra yapımcı Acun Ilıcalı'yla davalık olan Merve Büyüksaraç'tan montaj açıklaması.

android-time 15:08 20 Şubat 2014
Acun bana edilen küfürleri montajlamış!
2012 yılındaki Survivor'dan sonra yapımcı Acun Ilıcalı'yla davalık olan Merve Büyüksaraç'tan montaj açıklaması.

Acun Ilıcalı’nın “Survivor’da aç kalmadık” diyen Merve Büyüksaraç’a açtığı dava sürüyor. Sözleşmeyi ihlalle suçlanan Büyüksaraç, “El feneri ışığında imzaladım, geçersizdir” şeklinde konuşmuştu. Yaklaşık iki yıldır süren davanın son duruşması 18 Şubat 2014’te görüldü. Büyüksaraç, davadan sonra twitter hesabından yaptığı açıklamalarda Acun Ilıcalı’yı kendisine edilen küfürleri montajla görüntülerden çıkarmakla suçladı. İşte Merve’nin o tweetleri:

Acun Ilıcalı ile davam 18 Şubat günü görüldü. Açıkça görüyoruz ki montajsız görüntüleri mahkemeye sunmaktan çekinen bir yapım şirketiyle karşı karşıyayım. Ilıcalı’nın avukatı önceki beyanında montajsız cd’leri mahkemeye sunduğunu beyan ettigi halde cd’ler montajlı çıkmıştır. Dava konusu ise yemekle sınırlı değildir. Yapım şirketi montajlarda beni farklı yansıtmış ve Mustafa Topaloğlu’nun bana ettiği ağza alınmayacak küfürleri kesip sanki ben küfür etmişim gibi montajlayarak kötü niyetli bir harekette bulunmuştur.

En önemlisi Survivor 2012 programına katılan her ünlü sözleşmeyi İstanbul’da imzaladığı halde sadece bana yarışma başladıktan 11 gün sonra adada gece fener ışığı altında imzalamam istenmiştir. Telefon, mail, avukat olmadan ada koşullarında imzalanan sözleşmenin geçerliligi ise tartışılır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 15:1120.02.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more