Reklamsız Sözcü

Göğüs frikiğine dava

Çağla Şikel’in geride bıraktığımız haftalarda “Her Şey Dahil” programında dans ederken göğsü açılmıştı.

android-time 16:31 31 Ekim 2014
Göğüs frikiğine dava
Çağla Şikel’in geride bıraktığımız haftalarda “Her Şey Dahil” programında dans ederken göğsü açılmıştı.

Sosyal medyada çok konuşulan bu canlı yayın kazası, Youtube'de 1 Milyon tıklanınca Çağla Şikel avukatına talimat verip görüntülerin kaldırılmasını talep etmişti. Bu süreçte Şikel hakkında da Ayaklıgazete.com'dan reyting için bilinçli yapılan bir şey olduğu iddia edilmişti. Önceki gün Akmerkez'de alışverişe çıkan Şikel mahkemeye gideceğini Ayaklıgazete.com ve sahibi Tayfun Topal'ın bilinçli bir şekilde yalan haber yapmalarını yargıya taşıyacağını söyledi. Ben 2 çocuk annesiyim diye söze devam eden Şikel “Yahu benim 2 çocuğum var. Bilinçli açmış gibi bir halim mi var? Bu bir kazaydı ve yanlış yerlere çekilmesi hiç hoş değil” dedi.

BU DURUMLA YARGI İLGİLENECEK

Herhangi bir barışma olur mu Tayfun Beyle? Sorusuna herhangi bir barışma ortamı olsa dahi davayı geri çekmeyeceğini söyleyen Çağla Şikel, ben küs değilim ki barışma ortamına gireyim diye cevapladı. Emre Altuğ'un da kendisine çok destek olduğunu dile getiren Çağla Şikel artık bu durumla yargı ilgilenecek diye sözlerini tamamladı.

Her Şey Dahil programının yapımcılığını yapan Tayfun Topal, Çağla Şikel ve Alişan'la para konusunda anlaşamamış ve yollarını ayırmıştı. Çağla Şikel'in frikik görüntüleri Tayfun Topal'ın sahibi olduğu Ayaklıgazete.com'dan yayınlanıp reyting için yapıldığı yazılmıştı. Çağla Şikel konuyu yargıya taşıyınca Topal reyting için haberini sitesinden kaldırdı.

 

Son güncelleme: android-time 16:3231.10.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more