Reklamsız Sözcü

Nur Yerlitaş’ın eleştirisine ‘Çırılçıplak’ yanıtı

1 Geçtiğimiz gün Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Suriye'nin Kobani kentinden kaçarak Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'nde barınan kadınları ziyaret eden Hülya Avşar İstinye Park AVM'de görüntülendi. SOZCU / Mustafa KIZGINYÜREK
2 İstanbul'a gelir gelmez ayağının tozuyla alışverişe çıkan Hülya Avşar, gazetecilerin Suruç gezisi ile ilgili kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bıraktı.
3 Medya mensuplarının ‘Kobanili kadınlara yaptığınız ziyaret nasıl geçti? izlenimlerinizi alabilir miyiz?’ sorusuna;
4 ; "bunlar ciddi konular, böyle ayaküstü konuşulacak konular değil" diyerek düşüncelerini paylaşmaktan kaçındı. Daha sonra yakın bir arkadaşıyla Masa Restoran’a geçen Avşar Kızı, yaklaşık 1 saat kaldığı mekan çıkışında bir kez daha magazin muhabirlerinin markajında kaldı.
5 Nur Yetlitaş'ın ''Demet Akalın, Hülya Avşar, Seda Sayan giyinmeyi bilmiyor.'' demecini hatırlatan basın mensuplarına ilk etapta yanıt vermek istemeyen Avşar, daha sonra ''doğru söylemiş giyinmeyi bilmiyoruz.
6 Bundan sonra evden çıplak çıkarız bizde ne yapalım.'' ifadelerini kullandı. Aracına doğru yürürken ''Star olmak böyle bir şey işte. Kameralar ve flaşlar eşliğinde arabana kadar yürüyorsun.
7 Çak evladım flaşları, yakın bakalım ışıkları. Yıldız olmak zor iş.'' sözleriyle şaşkın bakışlar içerisinde kendisini takip eden Avm ziyaretçilerini selamlayan Hülya Avşar, esprileri ve neşeli tavırlarıyla dikkat çekti.
8 Bir kaç ay önce aldığı yeni aracının sol ön tarafındaki çizikleri fark eden muhabirlere, ''kazayı ben yapmadım. Araç park halindeyken gelip vurmuşlar ancak vuranlar gelip nazikçe durumu izah ettiler ve özür dilediler.
9 Çok önemli bir şey değil zaten'' açıklamasını yapan Avşar kızı daha sonra gazetecilerle vedalaşıp evinin yolunu tuttu.
10
11
12
13
14
15