Reklamsız Sözcü

TTNET’ten 12 sinema kanalı

TTNET, HD yayınlarıyla birlikte 12 yeni sinema kanalını kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

android-time 14:49 31 Ekim 2014
TTNET’ten 12 sinema kanalı
TTNET, HD yayınlarıyla birlikte 12 yeni sinema kanalını kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Dünyanın önde gelen stüdyoları ve Türkiye'nin önemli yapımcı firmalarıyla yapılan işbirliğiyle; “Sinetivi”, “Sinetivi 2”, “Sinetivi Adrenalin”, “Sinetivi Adrenalin 2”, “Sinetivi Karnaval”, “Sinetivi Karnaval 2”, Türkiye'nin ilk IPTV platformu Tivibu'da izleyicilerle buluşuyor. Toplam 24 sinema kanalı sayısına ulaşan Tivibu, Türkiye'nin en fazla sinema kanalına sahip TV platformu oldu. Tüm içerik alımı ve yönetiminin TTNET tarafından gerçekleştirileceği Sinetivi kanallarında; 7 gün 24 saat, en yeni ve en popüler filmler, orijinal ya da Türkçe dublajlı olarak, Türkçe altyazı seçeneği ile birlikte yayında olacak. Sinetivi kanalları 2014 sonuna kadar tüm Tivibu üyelerine açık olarak yayın yapacak. 2015 yılında, Tivibu'daki tüm sinema kanallarında 2500 film yer alacak. Bunlardan 1000 tanesi ise Sinetivi kanallarında yayında olacak.

Tivibu'da “Sinetivi” adı ile yayına başlayan 12 yeni sinema kanalı, TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar ve Tivibu İçerik Direktörü Volkan Üst'ün sözcülüğünde düzenlenen bir basın toplantısıyla tanıtıldı.

Dünyanın en önemli stüdyoları ve yapım şirketleriyle işbirliği

Bugüne kadar Tivibu için, BKM, TAFF, Çamaşırhane, Fida, Avşar, TMC, Boyut Film gibi Türkiye'nin en önemli yapımcı firmaları ve 20th Century Fox, Walt Disney, Warner Bros, Paramount, MGM, NBC Universal gibi dünyanın en iyi stüdyoları aracılığıyla 5000 filmin alımı gerçekleştirildi. Yeni dönemde Tivibu, dijital televizyon yayıncılığı alanındaki iddiasını her geçen gün yeni projelerle ve uluslararası işbirlikleriyle arttıracak.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more