Reklamsız Sözcü

EVDEMA`dan `Vitale` yılbaşı sürprizi

EVDEMA`dan `Vitale` yılbaşı sürprizi

android-time 11:41 26 Aralık 2015
EVDEMA`dan `Vitale` yılbaşı sürprizi
EVDEMA`dan `Vitale` yılbaşı sürprizi

İSTANBUL, (DHA) – YAPI sektörünün 43 yıllık tecrübeli ismi EVDEMA müşterilerine yılbaşı sürprizi yaparak kendi markası olan `Vitale` ile mağazalar zinciri oluşturmaya başladı. Pazar payını hızla büyüten firma müşterilerine daha yakın olma adına ilk mağazasını Arenapark AVM`de hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadı. 2016`ya yaklaştığımız günlerde EVDEMA yöneticileri mağaza sürprizi ile müşterilerine adeta sürpriz yapıp uygun fiyatlara alışveriş yapma imkanı da sunmuş oldu.

2008 yılından bu yana aksesuar, aydınlatma, masa&sandalye ürün gruplarının satış ve pazarlamasını yürüten EVDEMA müşterilerine daha yakın noktalarda hizmet verebilmek üzere Vitale konsept mağazasını ilk defa Arenapark AVM`de hayata geçirdi. EVDEMA yönetimi büyük AVM`lerde yeni şubeler açmak için kolları sıvarken EVDEMA Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çelik bu konsepti oluşturmaktaki amacın müşterinin daha kolay ulaşımını sağlamak ve yoğun taleplerin oluşması nedeniyle zincir mağazalarda karar kıldıklarını belirtti. İstanbul` de 8 farklı mağazada evinize dair aradığınızda her şeyi bulduğunuz konsepti ile 90 bin ürün çeşidinin satış ve pazarlamasını yapan Vitale Konsept Mağazası ile de teşhir alanını 2150 metrekareye çıkarıyor. Binlerce çeşit aksesuara ve zücaciye ürününün sergilenecek olduğu Vitale Mağazası`nda açılışa özel birbirinden özel indirim ve avantajlardan yararlanma fırsatını yakalayacaklar. Arena park AVM ile başladığımız Vitale Konsept mağazalaşma sürecimiz diğer alışveriş merkezlerinde de hızla devam edecek.

DU&KA 2016 HEİMTEXTİL FUARI`NDA YERİNİ ALIYOR

EVDEMA iştiraki olan DU&KA, 12-17 Ocak tarihleri arasında Almanya`nın Frankfurt kentinde gerçekleştirilen dünyanın en büyük ve en önemi ev tekstili fuarı Heimtextil`e katılıyor. DU&KA duvar kağıtları ürünleri ile 3.1 no`lu Salonda, Stand G07`de ziyaretçileri ile buluşuyor. Türkiye`de üretilen duvar kâğıtları sektöründe bu yıl ilk kez dünyanın en büyük uluslararası ev tekstili fuarı Heimtextil`de DU&KA markası temsil ediyor. EVDEMA`nın yapı sektörü tecrübesini üretimle birleştirdiği markası DU&KA bugün Türkiye`nin 248 noktasında, Avrupa ve Asya ülkelerinde birden fazla noktada ihracatı ile müşterilerine hizmet veriyor. Non-wowen kâğıtlardan üretilen duvar kâğıtları FSC ve CE belgeleri ile tüketicinin dostu olarak evlerde güvenle kullanılabiliyor.

FOTOĞRAFLI

DHA-Ekonomi – Türkiye-İstanbul –
2015-12-26 11:31:40

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more