Reklamsız Sözcü

Avrupa Residence & Office Ataköy’de yükseliyor

Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Residence & Office Ataköy projesinde inşa çalışmaları hızla devam ederken, kaba inşaatın %63’ü tamamlandı

android-time 20:54 14 Aralık 2015
Avrupa Residence & Office Ataköy’de yükseliyor
Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Residence & Office Ataköy projesinde inşa çalışmaları hızla devam ederken, kaba inşaatın %63’ü tamamlandı

İstanbul'un en işlek ulaşım aksı E-5'in yanı başında, Ataköy'de hayata geçirilen Avrupa Residence & Office Ataköy'ün kuleleri hızla yükseliyor. Bölgenin en değerli yatırımları arasında öne çıkan projenin kaba inşaatı %63 seviyesine ulaştı.

Gayrimenkul yatırımcıları tarafından büyük ilgi gören projenin rezidans etabının yüzde 76'lık bölümü 3 ay gibi kısa bir sürede sahiplerini buldu. Kaliteli ve lüks detaylara sahip rezidansların yanında konforlu ve prestijli ofisleriyle de iş dünyasının önemli adreslerinden biri olacak.

Projede, anlaşmalı bankalar aracılığıyla 12 aydan, 120 aya kadar vadeli cazip ödeme planları sunuluyor.

EMSALSİZ YATIRIM FIRSATI SUNULUYOR

Modern mimarisi ile bölgede prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlanan Avrupa Residence & Office Ataköy, lüks rezidansları, 52 metrekareden 1.059 metrekareye kadar farklı büyüklüklere sahip ticari alanları ile emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Konforlu yaşam için planlanan 165 rezidans daire ile 52 ofis ve 15 dükkandan oluşan Avrupa Residence & Office Ataköy'de fiyat avantajlı satışlar devam ediyor.

1+1 ve 2+1 seçeneklerine sahip rezidans dairelerin yer aldığı projede, fiyatlar 615 bin TL'den başlarken, lüks detaylarla donatılan rezidans dairelerin büyüklüğü 69 ile 103 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

52 metrekareden başlayan dükkanlar 1.448.500 TL'den, 238 metrekareden başlayan ofis & dükkanlar ise 2.334.100 TL'den satışa sunuluyor.

Projede yüzde 25 peşinatla 120 aya kadar 1.08 faizli uygun banka kredisi kullanılabiliyor.

ATAKÖY'E “AVRUPA” STANDARTLARINI GETİRDİ

Artaş İnşaat, Avrupa Konutları markalı 13. projesi Avrupa Residence & Office Ataköy ile “Avrupa” standartlarını Ataköy'e taşıyor.

İstanbul'un en değerli noktalarından Ataköy'de, E5 Otoyolu'nun hemen bitişiğinde projelendirilen Avrupa Residence & Office Ataköy, yatırımcısına ideal konumuyla yüksek yatırım potansiyeli sunuyor.

350 MİLYON TL'LİK YATIRIMLA HAYATA GEÇİRİLİYOR

Ataköy'ün en değerli noktasında yükselen Avrupa Residence & Office Ataköy, 350 milyon TL'lik yatırımla hayata geçiriliyor. 60 bin metrekare inşaat alanına sahip projede inşa çalışmaları devam ediyor.

Bölgenin en değerli projeleri arasında gösterilen Avrupa Residence & Office Ataköy' ün 2016 yıl sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more