Reklamsız Sözcü

Ankara Genç İşadamları Derneği`nde muhteşem balo

Ankara Genç İşadamları Derneği`nde muhteşem balo

android-time 12:38 29 Aralık 2015
Ankara Genç İşadamları Derneği`nde muhteşem balo
Ankara Genç İşadamları Derneği`nde muhteşem balo

ANKARA, (DHA) – ANKARALI genç işadamlarının, merakla beklenen yeni yıl balosu, büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Konukların adeta şıklık yarışına girdiği bu muhteşem baloda, ünlü şarkıcı Serkan Kaya en güzel parçalarıyla hayranlarını büyüledi.

Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD)`nin geleneksel yeni yıl balosu Sheraton Otel`de yapıldı. ANGİAD Başkanı Fatma Semiz ile yönetim kurulu üyelerinin evsahipliğindeki baloya dernek üyeleri ve eşleri büyük ilgi gösterdi. İş, siyaset ve sanat dünyasından çok sayıda konuğun da katıldığı baloda çok sayıda büyükelçi ve ticari ateşe de yerlerini aldı. Özellikle hanımların birbirinden şık tuvaletleri içinde adeta göz kamaştırdığı gecede açılış konuşmasını da Başkan Semiz yaptı. 2016 yılının ülkemize, içinde bulunduğumuz coğrafyaya ve tüm dünyaya kalıcı bir barış getirmesini dileyen Başkan Semiz, sözlerini şöyle sürdürdü:

YAŞANAN ACILAR SON BULMALI

`Son günlerini yaşadığımız 2015 dünya tarihinde acı ve gözyaşının hakim olduğu bir yıl olarak anılacaktır. Bu yıl yaşanan acılar, hafızalarda derin izler bırakarak, uzun zaman unutulmayacaktır. Dünyayı bu hale getiren anlayış, bir an önce kendine gelmeli, kan ve gözyaşı dinmeli, yaşanan acılar son bulmalı, gerçek barış tesis edilmelidir. Aksi halde, ne yaşanacak dünya, ne de bu dünyada yaşayacak sağlıklı bir nesil kalmayacaktır. Sivil toplum kuruluşları olarak, bizler barış için umutlarımızı ve çabalarımızı her platformda sergiledik, sergilemeye de devam edeceğiz.`

EN ÜST MAKAMLARLA TEMAS HALİNDEYİZ

Konuşmasında, geçtiğimiz kasım ayında kuruluşunun 25`nci yılını kutlayan ANGİAD`ın başarılarından da söz eden Başkan Semiz, şunları söyledi: `ANGİAD faaliyetlerini uluslararası platformlara taşıyarak, çeyrek asırlık bir dünya markası haline gelmiştir. ANGİAD hiç bir siyasi görüşe angaje olmadan, çalışan ve doğru olanı desteklemiştir. Görev süremiz içerisinde, devletimizin en üst kademeleri ziyaret edilmiş, ülkemizin içinde bulunduğu durum, iş adamlarımızın sorunları ve çözüm önerileri kendileri ile paylaşılmıştır. Özellikle icraatçı bakanlıklarımız ile defalarca görüşülmüş, projeler üretilerek, kendilerine sunulmuş ve bakanlıklarla birlikte ortak projeler yürütülmüştür. ANGİAD bugün hayal ettiğimiz noktadadır ve açmayacağı hiçbir kapı yoktur.`

SERKAN KAYA ADETA BÜYÜLEDİ

Başkan Semiz`in konuşması salondan büyük alkış alırken sahneye daha sonra derneğin yeni üyeleri ve sponsorlar davet edilerek, teşekkür plaketleri verildi. Ankara seymenleri ile modern dansçıların gösterisinin beğeniyle izlendiği baloda sahneye geniş bir hayran kitlesine sahip olan Serkan Kaya çıktı. `Mesele şu ki` adlı parçasıyla müzik dünyasında önemli bir çıkış yakalayan sanatçı, bu kez en güzel şarkılarını Başkentli hayranları için seslendirdi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar neşe ve coşku içinde devam eden baloda, Ankaralı genç işadamları yılın tüm yorgunluk ve stresini atmış oldu.

DHA-Genel – Türkiye-Ankara –
2015-12-29 12:29:49

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more