Reklamsız Sözcü

Bozdağ: ‘Demirtaş’ın açıklamaları yok hükmündedir’

Bozdağ, sosyal medya üzerinde yaptığı açıklamada, "'Demirtaş'ın açıklamaları ihanettir ve yok hükmündedir' dedi.

android-time 20:56 28 Aralık 2015
Bozdağ: ‘Demirtaş’ın açıklamaları yok hükmündedir’
Bozdağ, sosyal medya üzerinde yaptığı açıklamada, "'Demirtaş'ın açıklamaları ihanettir ve yok hükmündedir' dedi.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, şu mesajları yayımladı: “HDP Eşbaşkanı Demirtaş; hendek, barikat, tuzak, mayın, bomba, silah, bölücü teröristler ve terör örgütünün sözcülüğüne soyunmuştur. Demirtaş, bölücü terör örgütünün bölücü hedeflerini açık ve net ifade etmiştir. Bu açıklamalar, ihanettir, suçtur ve yok hükmündedir.

Demirtaş, hür demokratik zeminde parlementoda siyaset yerine kirli terör siyasetine sahip çıkmış, bölücülüğünü açıkça itiraf etmiştir. Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü, bölücü terör örgütüne, bütün hainlere ve onları kullanan ağababalarına rağmen korunmuştur korunacaktır. Bölücü terör örgütü ve onların destekçileri, değil yüz yıl yüzlerce yıl geçse de bu amaçlarına ulaşamayacaktır.


Türkler ve Kürtler arasında bin yıldan fazladır süren kardeşlik hukuku, tarih ve kader birliği, her türlü ayrılıkçılığın panzehiridir. Onlarca senedir Türklerle Kürtler arasında kardeş kavgası çıkartmayı başaramayan bölücü terör örgütü, bundan sonrada başaramayacaktır. Bölücü terör örgütü ve destekçileri bilmeli ki; bin yıllık Türk-Kürt kardeşliğini, hiç bir güç yok edememiştir/edemeyecektir de”  DHA

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 20:5728.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more