Reklamsız Sözcü

Buzdolabı ve derin dondurucuda 80 kilo esrar yakalandı

Buzdolabı ve derin dondurucuda 80 kilo esrar yakalandı

android-time 17:07 30 Aralık 2015
Buzdolabı ve derin dondurucuda 80 kilo esrar yakalandı
Buzdolabı ve derin dondurucuda 80 kilo esrar yakalandı

Çağatay KENARLI İSTANBUL, (DHA) NARKOTIK Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kargo ile gelen buzdolabı ve derin dondurucu içinde toplam 80 kilo 800 gram esrar yakaladı. Kargoları teslim alan 2 şüpheli çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine Esenler`de bir kargo şirketine buzdolabı ve derin dondurucu içerisinde uyuşturucu madde yollanacağı yönünde bir ihbar geldi. Polis ekipleri, Esenler`de bulunan tüm kargo firmaları ile tek tek irtibata geçti. Geçtiğimiz pazartesi ve salı günü bir kargo firmasının yetkilisi polis ekiplerine şehir dışından bir buzdolabı ve derin dondurucu geldiği bilgisini verdi. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kargo firması önüne giderek kargoları teslim alacak şüphelileri beklemeye başladı. Beyaz eşyaları teslim almak üzere şubeye gelen şüpheli B.B. ve İ.T. polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Polis, buzdolabı ve derin dondurucu içinde toplam 77 kilo 200 gram ot esrar ile 3 kilo 600 gram toz esrar ele geçirdi. Gözaltına alınan şüpheli, B.B ve İ.T, Vatan Caddesi`nde bulunan Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü`ne getirilerek ifadeleri alındı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan 2 şüpheli çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

POLİS KAMERASINDAN UYUŞTURUCULARIN BULUNMASI

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin kargo ile gelen beyaz eşya kolilerini açması sonrasında buzdolabı ve derin dondurucu içine gizlenmiş toz ve ot esrarları bulma anı polis kameralarına yansıdı.

DHA-Güvenlik – Türkiye-İstanbul – ÇAĞATAY KENARLI
2015-12-30 17:04:39

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more