Reklamsız Sözcü

Çankaya Köşkü’ndeki özel güvenlik toplantısı sona erdi

Başbakan Davutoğlu başkanlığındaki özel güvenlik toplantısı sona erdi

18:4823 Temmuz 2015
Çankaya Köşkü’ndeki özel güvenlik toplantısı sona erdi
Başbakan Davutoğlu başkanlığındaki özel güvenlik toplantısı sona erdi

Başbakan Davutoğlu başkanlığında, Çankaya Köşkü’nde gerçekleşen özel güvenlik toplantısı sona erdi. Toplantıda alınana kararlar açıklandı.

Yapılan açıklamada, ulusal güvenliğin muhafazası için gereken önlemlerin ivedilikle uygulamaya konulmasının kararlaştırıldığı bildirildi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun başkanlığında yapılan Özel Güvenlik Toplantısı’nın ardından yapılan açıklamada, “Kamu düzeni ve ulusal güvenliğimizin muhafazası için her türlü tedbirin titizlikle uygulanmaya devam edilmesi ve gereken diğer önlemlerin ivedilikle uygulamaya konulması kararlaştırılmıştır” denildi.

Başbakanlık Basın Merkezinden yapılan açıklamada, Başbakan Davutoğlu başkanlığında bugün Çankaya Köşkü’nde yapılan güvenlik toplantısında, son günlerde Türkiye’ye yönelik olarak DAEŞ ve PKK terör örgütlerince gerçekleştirilen saldırıların tüm boyutlarıyla değerlendirildiği bildirildi.

“GEREKEN ÖNLEMLER UYGULAMAYA KONULACAKTIR”

“Bu bağlamda, çok sayıda sivil vatandaşımızın ölmesine ve güvenlik görevlilerimizin şehit edilmesine neden olan menfur saldırılara karşı alınan tedbirler gözden geçirilmiştir. Kamu düzeni ve ulusal güvenliğimizin muhafazası için her türlü tedbirin titizlikle uygulanmaya devam edilmesi ve gereken diğer önlemlerin ivedilikle uygulamaya konulması kararlaştırılmıştır.”

 

Son güncelleme: 22:1923.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp