Reklamsız Sözcü

Cezaevinden izinli çıkan damat dehşet saçtı

Cezaevinden izinli çıkan damat dehşet saçtı

android-time 22:22 29 Aralık 2015
Cezaevinden izinli çıkan damat dehşet saçtı
Cezaevinden izinli çıkan damat dehşet saçtı

Yavuz KUŞDEMİR UŞAK, (DHA)- UŞAK`ta , 4 yıl önce bar çıkışında tabancayla iki kişiyi ağır yaralayan Osman E., cezaevinden izinli çıktığı gün dehşet saçtı. İddiaya göre kendisine bir ay önce boşanma davası açan eşini tabancayla ateş ederek kovalayan ardından kayınbiraderini bıçaklayıp firar eden Osman E.`nin yakalanması için polis çalışma başlattı.

Uşak`ta 2011 yılında bar çıkışında İ.A. ve İ.K.`yı bilinmeyen bir sebepten dolayı tabancayla vurarak ağır yaralayan Osman E., hüküm giydikten sonra Uşak Cezaevi`ne konuldu. Cezaevinde açık bölüme alınan ve dün izin olarak çıkan Osman E., sabah saatlerinde eşi K.E.`nin yanına gitti. Bir ay önce kendisine boşanma davası açan eşi K.E. ile tartışan Osman E., araya giren kayınbiraderi M.Ö.`yü 3 yerinde bıçaklayarak yaraladı. Ardından kayınpederi M.Ö.`ye ait iki otomobili de ateşe veren Osman E. olay yerinden ayrıldı. Otomobille kaçan Osman E., yoldan yine evden otomobille uzaklaşmaya çalışan eşi K.E.`yi görünce aracına ateş açarak izini kaybettirdi.

Yaralanan M.Ö. çağrılan ambulansla Uşak Devlet Hastanesi`ne götürülerek tedavi altına alındı. Yanan iki otomobil ise ihbar üzerine gelen Uşak itfaiye ekipleri tarafından göndürüldü. Eşine ve ailesine dehşet dolu anlar yaşatan Osman E. polis tarafından aranırken, yaralanan kayınbirader M.Ö.`nün sağlık durumunun iyi olduğu, K.E.`nin korumaya alındığı öğrenildi.

DHA-Güvenlik – Türkiye-Uşak – Yavuz KUŞDEMİR
2015-12-29 22:16:39

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more