Reklamsız Sözcü

CHP`li meclis üyesi partisinden istifa etti

CHP`li meclis üyesi partisinden istifa etti

android-time 17:26 25 Aralık 2015
CHP`li meclis üyesi partisinden istifa etti
CHP`li meclis üyesi partisinden istifa etti

ALİAĞA (İzmir), (DHA)- İZMİR`in Aliağa İlçesi`nde, CHP`li Belediye Meclis üyesi Murat Yaman, MHP`li Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Aliağa Belediye Meclis üyesi Murat Yaman, CHP`den istifa ettiğini ve bağımsız olarak meclis üyeliği görevini yürüteceğini söyledi. Ancak Aliağa`nın gelişimi ve değişimi adına, MHP`li Belediye Başkanı Serkan Acar`a her konuda destek vereceğini belirten Yaman, `2019 seçimlerine kadar Serkan Acar`ın ekibine dahil oluyorum. Onun hem yanında hem de arkasındayım. Biliyorum ki başkanımız ve ben, ekip olarak yalansız, dolansız, engelleyici değil ön açan, problemleri bekleten değil çözen, milleti bekleyen değil millete giden bir anlayışla sizleri mutlu etmeyi başaracağız. Başkanımızın ekibine katılmış yeni bir hizmet gönüllüsü, milletin ekibinin bir parçası olarak bundan sonra son sözüm `Az laf, çok iş` dedi.

Başkan Serkan Acar, partisinden istifa ederek kendisine destek vereceğini açıklayan Belediye Meclis Üyesi Murat Yaman`ın yakasına üzerinde ‘Milletin Ekibi` yazan rozeti taktı.

Belediye Meclis Üyesi Murat Yaman`ın istifasının ardından CHP`nin Aliağa Belediye Meclisi`ndeki sandalye sayısı 5`ten 3`e düştü. Yeni tabloya göre Belediye Meclisi`ndeki 12 üye AK Parti`li iken, 8 üye MHP`li, 3 üye CHP`li, 2 üye de bağımsız olarak görev yapacak.

FOTOĞRAFLI

DHA-Genel – Türkiye-İzmir Aliağa –
2015-12-25 17:15:06

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more