Reklamsız Sözcü

Cumhurbaşkanı uçaktan indi, elektrikler kesildi

Cumhurbaşkanı uçaktan indi, elektrikler kesildi

android-time 21:21 31 Aralık 2015
Cumhurbaşkanı uçaktan indi, elektrikler kesildi
Cumhurbaşkanı uçaktan indi, elektrikler kesildi

Özgür ALTUNCU – Güven USTA İstanbul, (DHA) – CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan ziyaretini tamamlayıp yurda döndü. Cumhurbaşkanı ve heyetini taşıyan `TC TUR` uçağı yoğun kar yağışı altında Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi`ne yanaştı. Bu sırada görevliler kar birikmemesi için yoğun çaba harcadı.

Uçaktan inen Cumhurbaşkanı`nın son dakikada basın açıklaması yapacağı duyuruldu. Devlet Konukevi basın toplantı odasında hazırlıklar yapılırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan da Suudi Arabistan ziyaretinde yaşamını yitiren Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Karakaya`nın aynı uçakla getirilen cenazesinin indirilip cenaze arabaya konulmasına eşlik etti. Bu sırada, Devlet Konukevi içinde elektrikler kesildi. Yaklaşık 2 dakika süren elektrik kesintisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan Konukevi`ne giriş yaptığı sırada giderildi.

Erdoğan, basın toplantısının ardından İstanbul Valisi Vasip Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş`ın da bulunduğu kalabalık bir heyetle özel bir odaya geçti.

Erdoğan, bir süre havalimanında dinlendikten sonra, Üsküdar Kısıklı`daki evine geçti.

DHA-Genel – Türkiye-İstanbul Bakırköy – Özgür ALTUNCU – Güven USTA
2015-12-31 21:16:13

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 21:2231.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more