Reklamsız Sözcü

Demirtaş’tan yandaş medyaya sert tepki

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, yandaş Sabah gazetesinin açıklamasını verme şekline tepki gösterdi.

android-time 10:14 21 Temmuz 2015
Demirtaş’tan yandaş medyaya sert tepki
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, yandaş Sabah gazetesinin açıklamasını verme şekline tepki gösterdi.

Selahattin Demirtaş, sabah saatlerinde Suruç’taki katliam ile ilgili bir açıklama yaptı. Demirtaş, Suruç’ta ölü sayısının 32’e yükseldiğini açıkladı. HDP Eş Genel Başkanı, yandaş medyanın manşetlerini de eleştirdi. İşte yandaş basının açıklamasını çarpıttığını söyleyen Demirtaş’ın açıklamaları…

Suruç saldırısı gazete manşetlerinde

Yandaş Sabah Demirtaş’ın açıklamasını böyle çarpıttı!

HDP olarak alacağımız tedbirler yürüteceğimiz siyasete dair sizleri bilgilendireceğiz.

Çok acı bir olay, insanlık dışı bir katliamla karşı karşıya kaldık. 32 gencimizi öğrencimizi her biri bu ülkenin ayrı bir değeriydi. Bu acı çok büyük fakat ama samimiyetle söyleyeyim katliam sonrası yapılan değerlendirmeler ve partimize dönük saldırılar bu katliam kadar acıdır.

Bu katliamı yapanları ulaşmak istediklerinden daha çirkini medya tarafından yapılmaktadır. Parti binalarımızın güvenlik tedbirlerini artıracağız, STK’lar da artırsın, vatandaşlarımız artırsın. IŞİD barbarlarının teröristleri var her yerde. Havuz medyasının en aşağılık seslerin silahlanma çağrısı yaptık diye saldırıyorlar. Bunlar kendi kinlerinde boğulmuş insanlar, yazdıklarının çizdiklerinin farkında değiller.

Biliyorum paranızı kim verirse onun düdüğünü çalıyorsunuz. Ne kadar saldırırlarsa saldırsın bu ülkeden huzur içinde yaşayacağız. Bu alçaklara rağmen HDP başaracak.

Son güncelleme: android-time 12:0121.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more