Reklamsız Sözcü

Emine Erdoğan’ın en sevdiği dizi karakteri bakın kim çıktı!

Emine Erdoğan'ın en sevdiği dizi oyuncusu Seksenler'deki Yıldız çıktı. Yıldız,aşırı kıskançlığı yüzünden eşiyle hep kavga eden bir karakter olarak biliniyor

android-time 12:28 28 Aralık 2015
Emine Erdoğan’ın en sevdiği dizi karakteri bakın kim çıktı!
Emine Erdoğan'ın en sevdiği dizi oyuncusu Seksenler'deki Yıldız çıktı. Yıldız,aşırı kıskançlığı yüzünden eşiyle hep kavga eden bir karakter olarak biliniyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, İstanbul’da katıldığı bir tören sonrası karşılaştığı TRT 1’de yayınlanan Seksenler dizisinde ‘Yıldız’ rolünü oynayan Özlem Balcı ile bir süre sohbet etti.  Görüşme sırasında Erdoğan, eşine seslenerek, “Bak Emine en sevdiğin oyuncuyu bulduk” diyerek Balcı’yı gösterdi. Balcı’nın canlandırdığı Yıldız karakteri; dizide eşini çok sevdiği için kıskançlık yaparak onunla sık sık kavga eden Kahveci Mesut’un karısı olarak biliniyor.

FOTO:DHA Erdoğan çifti Özlem Balcı ile bir süre sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısa adı SADED olan Sanat Düşünce ve Eğitim Derneği’nin İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlediği ‘Asım’ın Nesli’nden Bir Usta’ adlı programa katıldı. Program sonunda, davetliler arasında bulunan TRT 1’de yayınlanan “Seksenler” adlı dizinin oyuncusu ve belgesel yapımcısı Özlem Yıldız ile karşılaşan Erdoğan çifti, oyuncuyla bir süre sohbet etti.

“BAK EMİNE EN SEVDİĞİN OYUNCU”

Görüşme sırasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşine seslenerek, “Bak Emine en sevdiğin oyuncuyu bulduk” diyerek Balcı’yı gösterdi.  Erdoğan ve eşi diziyi ilgiyle izlediklerini ve Balcı’nın oyunculuğunu beğendiklerini söyledi. Oyuncuyla bir süre sohbet eden Emine Erdoğan,  Özlem Balcı ile tanıştığı için mutlu olduğunu ifade etti. Özlem Balcı da, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın kendisine gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

Seksenler’deki Yıldız karakteri aşırı kıskanç kocası ile sık sık kavga etmesi ile biliniyor.

YILDIZ KARAKTERİ: AŞIRI KISKANÇ

Özlem Balcı’nın canlandırdığı Yıldız karakteri dizide Kahveci Mesut’un karısını canlandırıyor ve aşırı kıskançlığıyla biliniyor. İşte dizinin konsept tanıtımındaki Yıldız karakterinin açıklaması. Yıldız:  Mesut’un karısıdır. Mesut’tan çok çekmiştir, Mesut çok kıskançtır. Sık sık karakolluk olurlar. Hep eşiyle kavga eder, eşi Kadir İnanır’ı bile kıskanır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 12:3928.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more