Reklamsız Sözcü

Eski kız arkadaşı ile buluşmaya gitti, yakınlarından dayak yedi

Eski kız arkadaşı ile buluşmaya gitti, yakınlarından dayak yedi

android-time 12:11 26 Aralık 2015
Eski kız arkadaşı ile buluşmaya gitti, yakınlarından dayak yedi
Eski kız arkadaşı ile buluşmaya gitti, yakınlarından dayak yedi

Tolga YANIK KONYA, (DHA)- KONYA`da 24 yaşındaki Muammer B., tekrar bir araya gelmek için eski kız arkadaşıyla buluştuğu sırada, yanına gelen kızın annesi 42 yaşındaki Ayşe Gül Y. ve annesinin iş arkadaşı 29 yaşındaki İdris V. tarafından dövülerek cep telefonunun gasp edildiği iddiasıyla polise başvurdu.

Olay, dün akşam saatlerinde merkez Karatay İlçesi Akçeşme Mahallesi Piri Esat Caddesi`nde bulunan bir akaryakıt istasyonu yanında meydana geldi. İşsiz Muammer B., ayrıldığı eski kız arkadaşı Esma Merve Y. ile tekrar bir araya gelebilmek için konuşmak üzere buluştu. Eski kız arkadaşıyla konuşurken sarılmak isteyen Muammer B.`nin yanına genç kızın annesi Ayşe Gül Y. ve onun iş arkadaşı İdris V. geldi.

İki grup arasında çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. İdris V. tarafından tekme- tokat dövülen Muammer B., kanlar içinde yerde kalırken, şüpheliler kaçtı. Polise giden Muammer B. de kız arkadaşı ile konuşurken dövüldüğünü ve cep telefonunun gasp edildiğini ileri sürdü.

Alınan ifade doğrultusunda şüpheli İdris V. ve anne Ayşe Gül Y. gözaltına alındı. Kızının Muammer B. tarafından sürekli rahatsız edildiğini ileri süren anne Ayşe Gül Y.`nin ifadesinde `Buluşacaklarını bildiğim için kızımı takip ettim. Kızıma sarılmak istediğini görüp zor durumda kaldığını anlayınca da olaya müdahale ettik` diye ifade verdiği belirtildi. İdris V.`nin ise, Muammer B.`yi dövdüğü ancak, cep telefonunu gasp etmediği yönünde ifade verdiği öğrenildi. Soruşturma başlatıldı.

FOTOĞRAFLI

DHA-Güvenlik – Türkiye-Konya – Tolga YANIK
2015-12-26 12:06:28

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 12:1226.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more