Reklamsız Sözcü

Fadıl Akgündüz aranıyor

Caprice Gold ve Maldivler projeleri nedeniyle Fadıl Akgündüz'ün polis tarafından arandığı ortaya çıktı.

android-time 09:23 14 Aralık 2015
Fadıl Akgündüz aranıyor
Caprice Gold ve Maldivler projeleri nedeniyle Fadıl Akgündüz'ün polis tarafından arandığı ortaya çıktı.

Caprice Gold ve Maldivler projelerini soruşturan savcı, müfettişlerin raporu doğrultusunda polisten Fadıl Akgündüz ve şirketlerin sahibi olan ablası, eniştesi ve yeğeninin ayrıntılı savunmalarını almasını istedi. Polis şimdi Akgündüz'ü arıyor.

Foto: DHA Fadıl Akgündüz için 325 şikayet var

Fadıl Akgündüz'ün son projesi Caprice Gold ve Caprice Maldivler'le ilgili İstanbul Terör ve Örgütlü Suçlarla Mücadele Bürosu'ndan Cumhuriyet Savcısı Nihat Karpınar'ın yürüttüğü soruşturma derinleştirildi. Bayrampaşa'daki Caprice Gold'un 2014'te teslim edilmesi gerekiyordu. Yaklaşık 8 bin 500 yatırımcısı bulunan otel, Mart 2014'den beri sözleşmelerdeki kira bedellerini de ödemiyor.

325 KİŞİDEN SUÇ DUYURUSU

Vatan’dan İlker Akgüngör’ün haberine göre Almanya ve Türkiye'de yaşayan 325 mağdur daha önce Yargıtay tarafından yönetiminden ayrıldığı şirketlerle organik bağı kabul edilen Fadıl Akgündüz, şirketleri devrettiği kız kardeşi Avniye ile eniştesi İbrahim Obut, şirketin eski satış ve spor koordinatörü Tanju Çolak ve Maldivler'deki ortağı Abdurrahman Akarsu hakkında suç duyurusunda bulundu.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 09:2514.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more