Reklamsız Sözcü

Fatih`te hareketli dakikalar (2)

Fatih`te hareketli dakikalar (2)

android-time 13:43 31 Aralık 2015
Fatih`te hareketli dakikalar (2)
Fatih`te hareketli dakikalar (2)

Süleyman KAYA-İbrahim AKTÜRKİSTANBUL,(DHA) Fatih`te bir genç, aynı evde yaşadığı 2 kardeşini pompalı tüfekle rehin aldı. Genci silahı bırakması için ikna etmeye çalışan polis ekipleri, sokağı trafiğe kapattı. Olayın yaşandığı apartmanın hemen karşısında ise çocukların oyun oynaması dikkat çekti.

Edinilen bilgiye göre, Silivrikapı Mahallesi Alay İmam Sokak üzerinde bulunan 9 numaralı binanın birinci katında oturan 29 yaşındaki Selahattin D., aynı evde yaşadığı kardeşleriyle henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Selahattin D., pompalı tüfekle evde bulunan iki kardeşini rehin aldı. Evdeki babaları da evden çıkarak durumu polise bildirdi.

BİNANIN KARŞISINDAKİ PARKTA ÇOCUKLAR OYUN OYNUYOR

Olay yerine gelen ekipler sokağı trafiğe kapattı. Olay yerine ambulans ekipleri de sevk edilerek burada hazırda bekletildi. Öte yandan, olayın meydana geldiği apartmanın hemen karşısındaki parkta çocukların oyun oynaması dikkat çekti.

`UYUŞTURUCU MADDE KULLANIYOR` İDDİASI

Haberi alır almaz binanın önüne gelen Selahattin D.`nin amcası Servet D., yeğenin uyuşturucu madde kullandığını, daha önce de bu nedenle tedavi gördüğünü söyledi. Bekar olan Selahattin D.`nin işsiz olduğu, bir süre önce cezaevinden çıktığı öğrenildi. Polisin Selahattin D.`yi ikna etme çalışmaları sürüyor.

DHA-Genel – Türkiye-İstanbul Merkez – Süleyman KAYA
2015-12-31 13:38:37

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 13:4431.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more