Reklamsız Sözcü

İstanbul’da rüşvet operasyonu

Tapu ve nüfus müdürlüklerinde rüşvet karşılığı "iş yapan" çeteye operasyon düzenlendi.

android-time 09:19 10 Temmuz 2015
İstanbul’da rüşvet operasyonu
Tapu ve nüfus müdürlüklerinde rüşvet karşılığı "iş yapan" çeteye operasyon düzenlendi.

Bazı tapu ve nüfus müdürlüklerine yönelik düzenlenen rüşvet operasyonunda çok sayıda kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan 30 kişi içinde memurların da bulunduğu bildiriliyor.

İstanbul’da, 17 Aralık 2013 tarihindeki büyük operasyonun ardından ilk rüşvet operasyonu bu sabah düzenlendi. Kent  genelindeki bazı tapu ve nüfus müdürlüklerinden rüşvet karşılığı işlem yapıldığı iddiasıyla düzenlenen operasyonda yaklaşık 30 kişi gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekonomik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekipleri İstanbul genelindeki bazı tapu ve nüfus müdürlüklerinden rüşvet karşılığı işlem yaptığı iddia edilen şüphelilere yönelik operasyon düzenlendi.

YARISI MEMUR!

Sabah erken saatlerde düzenlenen eş zamanlı baskınlarda yaklaşık 30 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan 15 şüphelinin tapu ve nüfus dairelerinde çalışan memur olduğu öğrenildi. Gözaltına alınanlar sağlık kontrolü için Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi. Burada sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

İstanbul'daki IŞİD operasyonları hızlandı!

İstanbul’daki IŞİD operasyonları hızlandı!

Son güncelleme: android-time 11:3110.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more