Reklamsız Sözcü

Kayıp üniversiteli Melike, Çanakkale`ye gitmiş

Kayıp üniversiteli Melike, Çanakkale`ye gitmiş

android-time 14:38 25 Aralık 2015
Kayıp üniversiteli Melike, Çanakkale`ye gitmiş
Kayıp üniversiteli Melike, Çanakkale`ye gitmiş

Mutlu YUCABOLU, (DHA) – ZONGULDAK`ın Devrek İlçesi`nde kaldığı yurttan izin alarak ayrıldıktan sonra ortadan kaybolan üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Melike Bükrübaş`ın annesi Mürvet Bükrübaş, kızının Çanakkale`de polise giderek ifade verdiğini, ancak kendileriyle iletişime geçmediğini söyledi.

Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek Meslek Yüksekokulu Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Bölümü 2`nci sınıf öğrencisi Melike Bükrübaş, kaldığı Kredi ve Yurtlar Kurumu`na ait yurttan geçen 12 Aralık`ta 1 hafta izin alarak ayrıldıktan sonra kayboldu. Bolu`nun Mengen İlçesi`nde oturan Mürvet ve Metin Bükrübaş çifti, okula ve yurda gitmeyen kızları için polis ve savcılığa `kayıp` başvurusunda bulundu. Melike Bükrübaş`ın, `kayıp` olduğuna ilişkin basında çıkan haberlerin ardından Çanakkale`de polise giderek ifade verdiği belirtildi.

ÇANAKKALE`DE POLİSE GİTMİŞ

Mürvet Bükrübaş, dün Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğü`nden arayan polisin, kızlarının Çanakkale`de bulunduğunu söylediğini aktardı. Mürvet Bükrübaş, `Çıkan haberlerden sonra Çanakkale`de polise giderek kayıp olmadığını söylemiş. Kimseden şikayetçi olmamış. İfadesi alındıktan sonrda kimseden de şikayetçi olmayınca serbest bırakılmış. Ama bizimle kendisi hala iletişime geçmedi. Kızımın sesini duymadım. Onu hala çok merak ediyoruz` diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

DHA-Güvenlik – Türkiye-Bolu – Mutlu YUCA
2015-12-25 14:33:53

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more