Reklamsız Sözcü

Lösemi hastası Savaş´a Fenerbahçe´den formalı destek

Lösemi hastası Savaş´a Fenerbahçe´den formalı destek

android-time 16:25 30 Aralık 2015
Lösemi hastası Savaş´a Fenerbahçe´den formalı destek
Lösemi hastası Savaş´a Fenerbahçe´den formalı destek

Yaprak KOÇERSAMSUN, (DHA) – SAMSUN`da Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi`nde tedavi gören lösemi hastası 16 yaşındaki Savaş Soymaz`a taraftarı olduğu Fenerbahçe`nin futbolcularından sürpriz yapıldı. Fenerbahçeli futbolcuların imzaladığı formayı alan Savaş büyük mutluluk yaşadı.

Samsun`da kanser hastası olan çocuklar için sosyal medya üzerinden `Bir gülücük herşeye değer` ismiyle çalışmalar yapan Serap Öksüz Ersoy, Mücella Orman, Beyhan Işıldak, Deniz Bekar, Aynur Orman, Zekiye Özgündüz`ün yöneticiliğini yaptığı grup lösemi hastası Savaş Soymaz`ın hayalini gerçekleştirdi. Grup üyeleri Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi`nde tedavi gören Savaş Soymaz için Fenerbahçe Spor Kulübü ile iletişime geçti. Fenerbahçeli futbolcuların imzaladığı forma Savaş Soymaz`a ulaştırıldı. İmzalı formayı alan Soymaz büyük mutluluk yaşadı. 5 aydır lösemi tedavisi gören Savaş Soymaz, `Ben Fanatik bir Fenerbahçe taraftarıyım. İmzalı bir forma olmayı çok istiyordum. `Bir gülücük herşeye değer` üyeleri benim için kulüp ile iletişim kurmuşlar. Formayı gördüğümde şoke oldum. Çok mutluyum. Fenerbahçe`ye futbolculara ve herkese çok teşekkür ediyorum` dedi.

Grup yöneticilerinden Serap Özsüz Ersoy ise tedavi görerek hastalıkla mücadele eden çocukların isteklerini yerine getirmek ve onlara destek olmak için çalıştıklarını belirterek, `Savaş çok sıkı bir Fenerbahçe taraftarı. Onun için bu forma çok değerliydi. Bize yardımcı olan Fenerbahçe kulübüne ve takım oyuncularına çok teşekkür ediyoruz. Savaş için çok büyük bir moral oldu` diye konuştu.

DHA-Genel – Türkiye-Samsun – Yaprak KOÇER
2015-12-30 16:18:09

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more