Reklamsız Sözcü

Noel annelerden barış ve hoşgörü mesajı

Noel annelerden barış ve hoşgörü mesajı

android-time 10:42 26 Aralık 2015
Noel annelerden barış ve hoşgörü mesajı
Noel annelerden barış ve hoşgörü mesajı

İbrahim LALELİANTALYA, (DHA)- ANTALYA`da 16 manken, yılbaşı öncesi `Noel Anne` oldu. Noel anne kostümü giyerek objektif karşısına geçen mankenler, barış ve hoşgörü mesajı verdi.

Esline Mankenlik Ajansı, Hotel Su işbirliğiyle yapılan `Noel Anne` çekimlerinde, renkli görüntüler ortaya çıktı. Ajansa bağlı 16 manken, Noel Anne kostümleri içinde objektif karşısına geçti. Her yıl farklı konseptle hazırlanan `Noel Anne` çekimlerinin 2016 yılı mesajı `sevgi, hoşgörü, barış ve güzellik` oldu. Mankenler arasında Rusya, Ukrayna, Kazakistan ve Türkmenistan`dan gelenler olduğunu belirten Esline Ajans sahibi Esra Keskinol, şöyle dedi:

`Noel; dünyanın dört yanında kutlanan bir bayram. Biz de Antalya`dan dostluk, barış ve sevgi mesajı vermek istedik. Farklı ırk ve dinlere mensup 16 genç manken, aynı mesaj altında toplandı. Sevgi, barış, hoşgörü ve güzellik hayatımızın her anında bizlerle olsun.`

Güzellikleriyle olduğu kadar kostümleriyle dikkati çeken Ksenaia Horbenko, Kateryna Briony, Julia Zhyzliyna, Lada Gaidorski, Ulyana Tanasyuk, Alina Kim, Shakida Shamsiyeva, Perihan Koz, Gülce Baskın, Gizem Gököz, Zeynep İldeş, Merve Gürleyen, Victoria De Sena, Sedanur Özçelik, İlkay Aydar ve Alexandra Kostitskaya, otel lobisinde başlayan çekimleri havuz başında tamamlandı.

FOTOĞRAFLI

DHA-Genel – Türkiye-Antalya – İbrahim LALELİ
2015-12-26 10:36:43

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more