Reklamsız Sözcü

Polis ve askerler için kurban kesildi

Polis ve askerler için kurban kesildi

android-time 17:14 30 Aralık 2015
Polis ve askerler için kurban kesildi
Polis ve askerler için kurban kesildi

Hakan ÇELİKBAŞSAMSUN, (DHA)-SAMSUN`da İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Diyarbakır, Silopi ve Cizre başta olmak üzere Doğu ve Güneydoğu`da görev yapan asker ve polisler için kurban kesildi.

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü kardosunda görev yapan ancak geçici görevle Cizre, Silopi ve Diyarbakır`a giden ve ayrıca Doğu ve Güneydoğu`da PKK terör örgütüne karşı mücadele veren asker ve polisler adına dualar eşliğinde iki kurban kesildi. Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü hizmet binası bahçesinde yapılan kurban kesimi törenine İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Emniyet Müdür Yardımcalırı, Şube Müdürleri, polis memurları ile Samsun Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü`nde görev yaptığı sırada geçici görevle gittiği Cizre`de teröristler tarafından el yapımı bombanın patlaması sonucu sağ kolu ve yüzünden yaralanarak gazi olan komiser yardımcısı Numan Gün de hazır bulundu.

Kurban kesimi töreninin ardından açıklama yapan İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, `Ülkemizin içinde bulunduğu şartlar belli. Bu şartlar altında güvenlik kuvvetlerimiz tarafından mücadele yürütülüyor. Özellikle Doğu ve Güneydoğu bölgelerimizin belli yerlerinde hainlere karşı yapılan mücadelede görev alan arkadaşlarımıza Allah`tan yardım diliyoruz. Orada görev yapan arkadaşlarımızın kazadan ve beladan uzak kalmaları için kurban kestik. İnşallah bu dileklerimiz yerine ulaşır. Allah memlekete başka acılar yaşatmasın` dedi.

DHA-Güvenlik – Türkiye-Samsun – Hakan ÇELİKBAŞ
2015-12-30 17:08:04

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more