Reklamsız Sözcü

Şehit polis için köyünde mevlit okutuldu

Şehit polis için köyünde mevlit okutuldu

android-time 16:08 25 Aralık 2015
Şehit polis için köyünde mevlit okutuldu
Şehit polis için köyünde mevlit okutuldu

Mustafa TURAPOĞLUTOKAT, (DHA) – ŞIRNAK`ın Cizre İlçesi`nde PKK`lı teröristlerin saldırısı sonrası ağır yaralanan, tedavi gördüğü GATA`da şehit olan özel hareket polisi 47 yaşındaki Atilla Güneş için memleketi Tokat`ın Pazar İlçesi`ne bağlı Menteşe Köyü`nde mevlit okutuldu.

Şırnak`ın Cizre İlçesi`nde İlçesi`nde PKK`lı teröristlerin saldırısı sonrası ağır yaralanan ve kaldırıldığı GATA`da şehit düşen özel hareket polisi Atilla Güneş`in cenazesi geçen salı günü memleketi Tokat`ın Pazar İlçesi`nde bağlı Menteşe Köyü`nde toprağa verildi.

Şehit Atilla Güneş için bugün Menteşe Köyü`nde mevlit okutuldu. Köy meydanında düzenlenen mevlide Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, Pazar Belediye Başkanı Şerafettin Pervanlar, Emniyet Müdürü Fikri Yalman, polisler, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Emniyet Müdürü Yalman, şehidin eşi Sibel ve çocukları 17 yaşındaki Alperen ve 8 yaşındaki Doğan`ı bulundukları evde ziyaret ederek, başsağlığı diledi. Müdür Yalman ayrıca çıkışta Doğan ile yakından ilgilendi. Müdür Yalman ziyareti sonrası babasının Ankara`da ki töreninde gözyaşı dökerek yürekleri dağlayan Doğan, her şeyden habersiz arkadaşları ile evin bahçesinde oyun oynadı.

FOTOĞRAFLI

DHA-Genel – Türkiye-Tokat Pazar – Mustafa TURAPOĞLU
2015-12-25 16:02:34

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more