Reklamsız Sözcü

Şişli’de bar çatışması!

Valikonağı Caddesi'nde bulunan bir barda çıkan kavga çatışmaya dönüştü. Bir çalışanı öldü, bir kişi de ağır yaralandı.

android-time 07:54 21 Temmuz 2015
Şişli’de bar çatışması!
Valikonağı Caddesi'nde bulunan bir barda çıkan kavga çatışmaya dönüştü. Bir çalışanı öldü, bir kişi de ağır yaralandı.

 

Şişli’deki bir barda çıkan tartışma önce kavgaya ardından da silahların konuştuğu çatışmaya dönüştü. Olayda 1 bar çalışanı ölürken kavgaya taraf olan bir şahıs da ağır yaralandı.

ÖNCE TARTIŞMA ÇIKTI

İstanbul polisini alarma geçen olay, Valikonağı Caddesi’ndeki bir barda sabaha karşı meydana geldi. Görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre; bara gelen bir müşteri içeride alkol alıp eğlendiği sırada başka bir müşteriyle henüz sebebi öğrenilemeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

SONRA SİLAHLI KAVGA ÇIKTI!

Tartışmanın büyümesi üzerine kimliği belirsiz şahıs, belinden çıkardığı tabancayla barın içerisinde rast gelen ateş açmaya başladı. Açılan ateş sonucu 2 müşteri vücudunun çeşitli yerlerinden, 1 bar çalışanı da göğsünden yaralandı.

BAŞINDAN VURDU!

Söz konusu saldırgan, daha sonra dışarı kaçmaya çalışan tartıştığı şahsı herkesin gözü önünde kafasından vurdu.

KAÇTI!

Şahıs olayın ardından kayıplara karıştı. Bar çalışanlarının ihbarı üzerine bara çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. 4 yaralı buradaki ilk müdahalenin ardından ambulanslarla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

BAR ÇALIŞARI ÖLDÜ, BAŞINDAN VURULAN ŞAHIS AĞIR YARALI

Göğsünden vurularak ağır yaralanan bar çalışanı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti; barın önünde başından ağır yaralanan bir müşteri ise yoğun bakıma alındı. Vücudunun çeşitli yerlerinden vurulan 2 kişinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

POLİS HER YERDE O ŞAHSI ARIYOR

Polis ekipleri olayın yaşadığı bar ve çevresinde inceleme yapıp delil topladı. Bu arada barın çevresindeki iş yerlerinin camlarına da kurşunların isabet ettiği görüldü. Ekipler saldırıyı gerçekleştiren cinayet şüphelisini yakalamak için çalışma başlattı.
(DHA)

10 gün önce taşındıkları evde ölü bulundu

10 gün önce taşındıkları evde ölü bulundu

Son güncelleme: android-time 09:1621.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more