Reklamsız Sözcü

Sofuoğlu’ndan acı paylaşım

4 aylık bebeğini kaybeden Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun twitterdan paylaştığı fotoğraf yürekleri burktu.

android-time 15:05 29 Temmuz 2015
Sofuoğlu’ndan acı paylaşım
4 aylık bebeğini kaybeden Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun twitterdan paylaştığı fotoğraf yürekleri burktu.

Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu ve eşi Julia Looman, hayatını kaybeden 4 aylık oğulları Hamza’yı mezarı başında ziyaret etti. Acılı çift bebeklerinin mezarı başında çekilen fotoğrafı ise sosyal medyada paylaştı.

Kenan Sofuoğlu'nun oğlundan kötü haber!

Kenan Sofuoğlu’nun oğlundan kötü haber!

Beyin kanaması  geçiren bebeğini kaybeden Kenan Sofuoğlu, Hamza bebeğin toprağa verilmesi sonrası Akyazı'nın Kuzuluk semtindeki evlerinde taziyeleri kabul etti. Kenan Sofuoğlu ve eşi Julia Looman daha sonrda bebeklerinin mezarını ziyaret etti.

Sofuoğlu'nu yıkan haber

Sofuoğlu’nu yıkan haber

Sofuoğlu ailesi Hamza bebeğe dua ettikten sonra acılı günlerinde yanlarında olan yakınları ve devlet büyüklerine teşekkür ettiler. Mesaj hem Türkçe  hem İngilizce olarak paylaşıldı.

Erdoğan, Sofuoğlu'nu aradı

Erdoğan, Sofuoğlu’nu aradı

Mesajda şöyle denildi:

“Bu acı günlerimizde bizi yalnız bırakmayan, telefonlarıyla ve ziyaretleriyle taziyelerini ileten desteğini hiçbir zaman esirgemeyen başta Sayın Cumhurbaşkanım, Başbakanım, Devlet Bakanlarım, Diyanet İşleri Başkanım, Devlet Büyüklerim, Dostlarım, Sevenlerim, Akrabalarım, mesajlarıyla ve dualarıyla bize sabır ve başsağlığı dileyen herkese teşekkürü borç bilirim.”

Son güncelleme: android-time 15:0729.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more