Reklamsız Sözcü

Adana’daki “kumar partisi”ne bir baskın daha!

131 kişi suç üstü yakalanırken aralarında İl Başkanı Bayram İ.'nin de bulunduğu 6 kişi de gözaltına alındı.

android-time 14:11 24 Aralık 2015
Adana’daki “kumar partisi”ne bir baskın daha!
131 kişi suç üstü yakalanırken aralarında İl Başkanı Bayram İ.'nin de bulunduğu 6 kişi de gözaltına alındı.

Kamuoyunda “kumar partisi” olarak bilinen Adana’daki Geleceğin Türkiye Partisi (GTP) binasına yine operasyor düzenlendi. Kumar oynayan 131 kişi suç üstü yakalanırken aralarında İl Başkanı Bayram İ.’nin de bulunduğu 6 kişi de gözaltına alındı.

FOTO:DHA Operasyonda 6 kişi gözaltına alındı

Adana İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube  Ahlak Bürosu ekipleri, Kayalıbağ Mahallesi’ndeki Çakmak Caddesi’nde bulunan Galeria İş Merkezi’nde GTP İl Başkanlığı tabelası bulunan yerde kumar oynatıldığı ihbarını aldı. Daha önce Güven Parti (GP), Milliyetçi İrade Yükselişi (MİY) ve Çukurova Eğlence ve Konaklama İşçileri Sendikası (Çek-İş), Sınırlı Sorumlu Şans Oyunları Destek Hizmetleri Kooperatifi Adana Şube Müdürlüğü tabelası altında kumar oynatıldığı için 100’ün üzerinde işlem yapılan ve valilik kararıyla mühürlenen işyerine girmek için mahkemeden karar çıkaran polis, baskın düzenledi.

FOTO:DHA 131 kişi kumar oynarken suçüstü yakalandı.

TAM DUVAR YIKILACAKKEN KAPIYI AÇTILAR

Polisin çaldığı kapı tüm ikazlara rağmen açılmayınca, balyoz ile binanın duvarı yıkılmaya çalışıldı. Ancak duvar yıkılmak üzereyken içeridekilerden bir kişi kapıyı açtı. Kapıdan giren ekipler, tombala malzemelerini aramaya başladı. Tombala oynanan malzemeler elektrik panolarının içinden çıktı. Tombala oynattığı belirlenen aralarında İl Başkanı Bayram İ.’nin de yer aldığı 6 kişiye gözaltına alınırken kumar oynayan 131 kişiye de 208’er lira idari para cezası verildi. (DHA)

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more