Reklamsız Sözcü

AÖF sınav giriş yerleri açıklandı! Sınav giriş belgesi nasıl çıkarılır?

AÖF güz dönemi ara sınavı 12-13 Aralık'te yapılacak. AÖF düz dönemi ara sınavı giriş yerleri öğrenmek ve AÖF giriş belgesi edinmek için detaylı bilgiler...

android-time 16:14 9 Aralık 2015
AÖF sınav giriş yerleri açıklandı! Sınav giriş belgesi nasıl çıkarılır?
AÖF güz dönemi ara sınavı 12-13 Aralık'te yapılacak. AÖF düz dönemi ara sınavı giriş yerleri öğrenmek ve AÖF giriş belgesi edinmek için detaylı bilgiler...
AÖF sınav giriş belgeleri yayımlandı. AÖF sınav giriş yerlerini öğrenmek, AÖF sınav giriş belgesinin çıktısını almak için gerekli bilgiler haberimizde. AÖF sınav giriş belgeleri öğrencilerin adreslerine posta ile gönderilmemektedir. Bu yüzden öğrencilerin AÖF sınav giriş belgelerini internet sitesinden çıktı alarak veya AÖF bürolarından temin etmeleri gerekiyor.

AÖF güz dönemi ara sınavı bu hafta sonu yani 12-13 Aralık Cumartesi – Pazar günleri yapılacak. AÖF güz dönemi ara sınavı giriş yerlerini öğrenmek için sınav giriş belgesini temin etmeleri gerekiyor. Peki AÖF sınav giriş belgesi nasıl edinilir? AÖF öğrencileri, AÖF Sınav Giriş Belgesini sınav tarihinden bir hafta öncesinde www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin “Giriş Yapmak İçin Tıklayınız” bölümünden TCKN ve şifreleriyle giriş yaparak veya AÖF Bürolarından alacaklardır.

AÖF 2015-2016 DÖNEMİ SINAV TAKVİMİ

Sınav Türü                      Sınav Tarihi
Güz Dönemi Ara Sınavı            12 – 13 Aralık 2015
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı    23 – 24 Ocak 2016
Bahar Dönemi Ara Sınavı            16 – 17 Nisan 2016
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı    04 – 05 Haziran 2016
2015-2016 Tek Ders Sınavı    16 Temmuz 2016

Açıköğretim Sistemi Nedir?

Türk yükseköğretim sisteminde 32. yılını tamamlayan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi, yaklaşık 1 milyon 400 bin öğrencisi ve 2 milyon 200 bin mezununa açıköğretim sistemiyle yükseköğrenim sağlamanın yanı sıra özel projeler yardımıyla Türkiye'nin eğitim sorunlarının aşılmasında vazgeçilmez bir rol üstlenmektedir.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi, ülkemizde çağdaş anlamda açıköğretim sistemi ile yeni ihtiyaçların karşılanması konusunda hızla harekete geçebilen çok esnek bir yapıya, güçlü bir organizasyona sahiptir. Uluslararası düzeyde işbirlikleri için cazibe merkezi haline gelen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi, sahip olduğu teknik alt yapı, kalite düzeyi yüksek ve verimli çalışabilen üretken insan kaynağı ile kendini sürekli yenileyerek uyguladığı açıköğretim sistemi ile Türk Yükseköğretim Sisteminde ülkemizde yükseköğretim alanında birçok ilkleri ve yenilikleri uygulamaya koymaktadır. Bu yönü ile dünyanın mega üniversiteleri arasında yer almaktadır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more