Reklamsız Sözcü

Böyle koca olmaz olsun!

Adana'da bebeği ile birlikte kaçırılan 28 yaşındaki E.S.'nin kocası Yusuf S, eşini ve çocuğunu kaçranlar hakkında şikayetçi olmadı.

android-time 20:47 25 Temmuz 2015
Böyle koca olmaz olsun!
Adana'da bebeği ile birlikte kaçırılan 28 yaşındaki E.S.'nin kocası Yusuf S, eşini ve çocuğunu kaçranlar hakkında şikayetçi olmadı.

Seyhan’ın Sakarya Mahallesi'nde oturan E.S., akşam saatlerinde parkta bebeğiyle birklikte otururken yanına yaklaşan iki kişi, “Yenge bizi eşin gönderdi. Onun arkadaşlarıyız, seni yanına götürmemizi istedi” diyerek kaçırdılar.

ZORLA KAÇIRILDI
İddiaya göre gitmek istemeyen E.S.'yi kucağındaki bebeğiyle birlikte zorla otomobile bindiren 2 şüpheli, Barış Bulvarı'nı takip ederek, D- 400 Karayolu'na çıktı. Şüpheliler, kavşakta kırmızı ışık yanınca aracı durdurunca, bunu fırsat bilen E.S., bebeği ile araçtan inip koşmaya başladı. Yardım isteyerek koşan genç kadın, bir işyerine sığındı. Şüpheliler ise otomobille kaçtı.

KAÇARAK İŞ YERİNE SIĞINDI
E.S.'nin zorla kaçırılmak istendiğini anlatması üzerine işyeri çalışanları, genç kadına su verip sakinleştirdikten sonra durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri ve E.S.'nin eşi Yusuf S. geldi. Eşinin sıkı sıkı sarıldığı kızını kucağına alan Yusuf S., E.S.'ye olayı büyütmemesi gerektiğini söyleyip “Şikayetçi değiliz” diyerek eve götürmek istedi.

BORÇ NEDENİYLE KAÇIRMAK İSTEMİŞLER
Adam kaçırmanın büyük bir suç olduğunu söyleyen polisler, olayın aydınlatılması gerektiğini belirterek, genç kadının karakolda ifade vermesi gerektiğini hatırlattı. E.S. ile Yusuf S. Denizli Polis Merkezi'ne götürüldü. Polisin yaptığı araştırmada, E.S.'yi kaçırmaya çalışanlar ile eşi Yusuf S.'nin ticari ilişkisi olduğu anlaşıldı. Yusuf S.'nin borcu nedeniyle eşinin kaçırılmak istendiği öne sürüldü. Polis, E.S.'yi kaçırmaya çalışan Emrah T. ile Süleyman E.'yi telefonla arayıp karakola çağırdı. İki kişi ifade için Asayiş Şube Müdürlüğü'nün Gasp Büro Amirliği'ne götürüldü.

SERBEST BIRAKILDILAR
Gözaltına alınan Süleyman E. ile Emrah T. olayda kullandıkları otomobilin arkadaşları Hüseyin K.'ye ait olduğunu söyledi. Polis ekipleri, Hüseyin K.'yi de gözaltına aldı Sorgularının ardından adliyeye sevk edilen 3 kişi, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Son güncelleme: android-time 20:5825.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more