Reklamsız Sözcü

Doğa seçimini yaptı

Doğa Rutkay, Akkent Paradise Gardens’ın 75 dönümlük yerleşkesi içinde bulunan satış ofisi, kapalı yüzme havuzu ve sosyal tesislerin açılışına katıldı.

android-time 12:04 15 Aralık 2015
Doğa seçimini yaptı
Doğa Rutkay, Akkent Paradise Gardens’ın 75 dönümlük yerleşkesi içinde bulunan satış ofisi, kapalı yüzme havuzu ve sosyal tesislerin açılışına katıldı.

Duayen Tiyatro Sanatçısı Rutkay Aziz ile birlikte AKKENT PARADISE GARDENS projesinin marka yüzü olan Doğa Rutkay 11 Aralık Cuma Günü Ankara'da Akkent Paradise Gardens'ın 75 dönümlük yerleşkesi içinde bulunan satış ofisi, kapalı yüzme havuzu ve sosyal tesislerin açılışına katıldı.

Foto: SÖZCÜ – Doğa Rutkay, Akkent Paradise Gardens'ın açılışına katıldı.

Hızla yükselen Akkent Paradise Gardens'ın Avrupai yaşam standartlarına uygun ve Ankara için değer yaratan bir proje olduğunu paylaşan Doğa Rutkay, ‘Çocukluğum ve gençliğim Ankara'da geçti. Bizim dönemimizde mahalle yaşantısı vardı, sokakta oynayarak büyüyen şanslı çocuklardan olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Her geçen gün gelişen kentler ve kent yaşantısı sebebiyle çocuklarımız için güvenli oyun alanları azaldı. Batıkent'in en yeşil projesi Akkent Paradise Gardens çocuklara ve gençlere kapalı yüzme havuzundan, kaykay pistine varan sosyal olanakları eksiksiz sağladığını görüyorum. Avrupai yaşam standartlarında, güvenli ve kaliteli yaşam sürmek tüm insanlarımızın hakkı.' Babası Rutkay Aziz'le projeden ev alma fikrinin ilk günden itibaren akıllarında olduğunu ileten güzel oyuncu baretini taktı ve projeyi kontrol etti. Kısa sürede tamamlanan proje karşısında heyecanını gizleyemeyen Rutkay, projeyle ilgili tüm aşamaları öğrenmek için Akkent Paradise Gardens proje yatırımcısı Birol Akpınar'a, projenin mimarlarına, şantiye şeflerine ve mühendislerine sorular sorarak daha ayrıntılı bilgi aldı.
Proje ile ilgili bilgi veren Birol Akpınar ise; “Biz Ankaralılar için bir düş kurduk, açılışı yapılan satış ofisi, sosyal tesisler ve kapalı yüzme havuzu kompleksini işaret ederek; sizlerin de tanıklık ettiğiniz üzere bugün, bu hayali sağlam adımlarla, kaliteden kesinlikle ödün vermeden ve hızla gerçekleştiriyoruz. Aileler için mutlu, güvenli ,sağlıklı, büyük şehirler için artık nostaljik olarak nitelenen komşuluk ilişkilerinin tekrar ve daha güçlü yaşanacağı, insan temelli projemizi misafirlerimizin beğenisine sunduk. Satış ofisimizi ziyaret eden tüm misafirlerimiz, aileleri ve kendileri için inşaa edilen yüksek yaşam standartlarına uygun projemizi bizzat gezip görerek, dokunarak inanacak, kıyaslayacak ve Akkentlilere özel ayrıcalıklı yeni yaşama dahil olacaklardır.

Akkent,başlı başına bir markadır. Bizim vadettiklerimizin teminatı daha önce Batıkent'te gerçekleştirdiğimiz tamamı bitmiş, sağlamlığını ve kalitesini kanıtlamış AKKENT1, AKKENT2, AKKENT3 ve AKKENT4 projeleridir. Bölgenin en çok sahip olunmak istenen, en hızla değer kazanan ve değerini koruyan; Batıkent lokasyonunda parmakla gösterilen hayata geçmiş projelerimiz, AKKENT PARADISE GARDENS projesinde neler yapacağımız konusunda en büyük teminatımızdır.”dedi.

İnşaat kalitesinden, çevreci ve sürdürülebilir konut anlayışına, sosyal imkanlara kadar sunduğu pek çok avantajın yanında, ödeme avantajları ile de dikkat çeken Akkent Paradise Gardens, konut almayı düşünenler için özel kampanyalara imza atıyor. Bankasız, vade farksız 41 ay taksitle ev sahibi olunabilen projede bir Akkent Paradise Gardens sakini sıfır kilometre Mercedes B180 CDI kazanacak. Son katılım tarihi 15 OCAK 2016 olan çekilişte araba kazanacak olan Akkent sakini arabasının anahtarını komşusu Doğa Rutkay'ın elinden alacak.

Yarım asırı aşkın süredir başarılı altyapı ve üstyapı projelerine imza atan Ünal Akpınar İnşaat prestijli konut projeleri; Akkent Konutları 1, Akkent Konutları 2, Akkent Konutları 3, Akkent 4 gibi Akkent Paradise Gardens ile de fark yaratmaya devam edecek.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more