Reklamsız Sözcü

E Okul Mobil Uygulamaları Nasıl Yüklenir?

E okul için geliştirilen mobil uygulamalar sayesinde cep telefonlarından dahi eğitim ile ilgili işlemlerini yapabilirsiniz..

android-time 13:21 26 Aralık 2015
E Okul Mobil Uygulamaları Nasıl Yüklenir?
E okul için geliştirilen mobil uygulamalar sayesinde cep telefonlarından dahi eğitim ile ilgili işlemlerini yapabilirsiniz..

Öğrenci bilgilerinin öğrenilmesi ve takip edilmesi amacıyla e okul kullanılmaktadır. E okul kullanımında kolaylık sağlanması adına kişiler mobil uygulamaları da kullanabilir. İlgili uygulamaların cihazlara indirilerek kurulması sonrasında ücretsiz bir şekilde uygulamalar aracılığı ile bilgi alınabilir. Özellikle öğrencileri takip etmek isteyen veliler için sunulan hizmet oldukça yararlı durumdadır.

e-Okul Mobil (İl/İlçe/Kurum/Öğretmen) IOS Uygulaması İçin Tıklayınız

e-Okul Mobil (İl/İlçe/Kurum/Öğretmen) Android Uygulaması İçin Tıklayınız

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Android Uygulaması İçin Tıklayınız

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi IOS Uygulaması İçin Tıklayınız

MEB Personel IOS Uygulaması İçin Tıklayınız

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Android Uygulaması

İlgili uygulama sadece Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiştir. Google Play üzerinden kullanıma sunulan uygulama için uygulama sayfasındaki yükle butonuna tıklanması yeterlidir. Yükle butonuna tıklandıktan sonra program yüklenecek ve Sorgulama.biz.tr sitesindeki e okul mobil uygulama yazısında belirtildiği gibi üyelik konusunda aynı şekilde cep telefonları üzerinden de işlem yapılabilir. İlgili uygulama için aşağıda resimdeki uygulama kullanılmalıdır.

Resimde görülen uygulama resmi olarak kullanıma sunulan tek uygulama olduğu için benzer isimler ile sunulan uygulamaların indirilmemesi gerekir.

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi IOS Uygulaması

Android versiyonu ile benzer durumdaki iOS uygulaması için Google Play yerine iOS marketi ziyaret edilmelidir. Sorgulama sitesinde yer alan e okul öğrenci girişi yazısında belirtildiği gibi kişiler öğrenci girişi için ana sayfaya erişim sağlayabileceği gibi aynı şekilde mobil uygulamalar üzerinden de destek alınabilir. Markette yer alan mobil uygulama ise şöyledir;

MEB Personel IOS Uygulaması

E okul ile ilgili diğer bir uygulama ise MEB personeldir. iOS versiyonu bulunan uygulama sayesinde personellerin iş durumu ve bilgileri erişime açılmıştır. Personeller tarafından kullanılabilen program sayesinde kişiler iş durumunu takip etme fırsatı bulabilir.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 08:5928.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more