Reklamsız Sözcü

“Eşim dövüyor” diye karakola gitti, hapse girdi

İstanbul, Esenyurt'ta eşi tarafından şiddet gördüğü için karakola giden genç kadın, cinayet davasından hapse girdi.

android-time 15:04 11 Aralık 2015
“Eşim dövüyor” diye karakola gitti, hapse girdi
İstanbul, Esenyurt'ta eşi tarafından şiddet gördüğü için karakola giden genç kadın, cinayet davasından hapse girdi.

Eski kocası tarafından dayak yediğini iddia ederek mağdur sıfatıyla gittiği karakolda ifade veren Dürdane T. adlı kadının, Adana’da görülen bir cinayet davasından dolayı hakkında 8 yıl 10 ay hapis cezası olduğu ortaya çıktı. Dürdane T. polis tarafından gözaltına alınarak cezaevine gönderildi.

Esenyurt’ta 3 çocuğu ile birlikte oturan Dürdane T., polise ihbarda bulunarak eski eşi tarafından darp edildiğini söyledi. Ambulansla hastaneye kaldırılan Dürdane T.’nin yüzünde ve vücudunda çok sayıda darp izi bulunduğu tespit edildi. Hastanedeki tedavisinin tamamlanmasının ardından Dürdane T. evine döndü.

KARAKOLDA ŞOK!

Yediği dayağın ardından kardeşinin evinde kalmaya başlayan Dürdane T., daha sonra şikayet için gittiği karakolda büyük bir şok yaşadı. Karakolda dayak olayıyla ilgili ifadesi tamamlanan Dürdane T.’nin, yasa gereği yapılan UYAP sorgusunda, Adana’da görülen bir davada hakkında 8 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu ortaya çıktı.

Bu gelişme üzerine, mağdur sıfatıyla karakola gelen Dürdane T. gözaltına alındı. Dürdane T.’nin bir cinayet davasıyla ilgili yargılanıp ceza aldığı öğrenildi.

Poliste işlemleri tamamlanan Dürdane T. cezaevine gönderildi.

DHA

 

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more