Reklamsız Sözcü

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14. bölümde Deniz Seki sürprizi!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14. bölümde Deniz Seki rol alacak ve dizi tarihinde bir ilke imza atılacak. Deniz Seki bu bölümde bir şarkı da seslendirecek.

android-time 16:29 8 Aralık 2015
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14. bölümde Deniz Seki sürprizi!
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14. bölümde Deniz Seki rol alacak ve dizi tarihinde bir ilke imza atılacak. Deniz Seki bu bölümde bir şarkı da seslendirecek.

ATV’nin popüler dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bu akşam ekrana gelecek 14. bölümüne süpriz bir isim konuk olacak. Çekimleri Bakırköy Kadın Kapalı Ceza evinde yatan Deniz Seki, dizinin yeni bölümünde rol alarak bir ilke imza atacak. Seki, dizide Meryem Çakırbeyli rolünü canlandıran Deniz Çakır'ın koğuş arkadaşı olarak izleyenlerin karşısına çıkacak ve cezaevinde yazıp bestelediği şarkıyı da ilk kez dizide seslendirecek.

DENİZ SEKİ'DEN DUYGUSAL REPLİK

Senaryoda Deniz Seki'nin içerde bugüne kadar yaşadığı, duyduğu gördüğü gerçek hikâyelerden izlere de yer verildiği öğrenildi. Deniz Seki'nin duygusal repliklerinden bir bölümü Hallac-ı Mansur'a ait: “Cehennem sadece acı çektiğimiz yer değildir… Acı çektiğimizi kimsenin duymadığı yerdir…”

Cezaevi yönetiminin uygun bir koğuş tahsis etmesiyle gerçekleşen çekimlerde Çakır ile Seki duygu dolu anlar yaşadı. İkili uzun süre gözyaşı döktü.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Silah ticaretinin yürütüldüğü masa açıkça devletin gazabına uğramıştır. Sadece Hızır Çakırbeyli ve diğer üyeler değil, onların aileleri de bu savaşın parçası olacaktır. Hızır, ateş hattının ortasında gibidir. Bir yandan Nevzat Çankırı ile mücadele ederken diğer yandan masaya kabul görmeyenlerin isyanlarıyla uğraşır.

Meryem’i elleri kelepçeli görmek ise tüm aileyi derinden sarsar. Meryem’in gözaltına alınması Nazlı’nın aileye kendini kabullendirmek adına sarf ettiği tüm çabaları çöpe atar. Hızır da açıkça tepkisini gösterir Nazlı’ya. Hızır’ın bütün derdi Meryem’in “masumum” deyip serbest kalmasıdır. Meryem vicdanı ile ailesi arasında gelgit yaşamaktadır. Meryem vicdanının sesini dinleyip sıcak yuvasına dönmek yerine cezaevine girmeyi yeğler

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more