Reklamsız Sözcü

Evli ve Öfkeli son bölüm izle: Gülendam ve Seray pazarlığa oturdu! (Son bölüm izle)

Evli ve Öfkeli son bölüm Gülendam ve Seray'ın pazarlığına sahne oldu! İşte Seray'ın aldığı karar ile Evli ve Öfkeli 11. bölüm fragmanı...

android-time 14:10 13 Aralık 2015
Evli ve Öfkeli son bölüm izle: Gülendam ve Seray pazarlığa oturdu! (Son bölüm izle)
Evli ve Öfkeli son bölüm Gülendam ve Seray'ın pazarlığına sahne oldu! İşte Seray'ın aldığı karar ile Evli ve Öfkeli 11. bölüm fragmanı...

ATV’nin ilgi çeken dizilerinden biri olan romantik komedi türündeki Evli ve Öfkeli dizisi 13 Aralık Pazar akşamı 10. bölümü ile izleyecilerle buluştu ve akabinde Evli ve Öfkeli 11. bölüm fragmanı da yayımlandı. Evli ve Öfkeli son bölümde kızların başından neler geçti? Dizinin belki de en sevilen karakterlerinden biri olan Dilek, Tarık’ın ilgisini çekmek için onunla ilgilenmiyor gibi yapmaya çalıştı. Esra ise Evli ve Öfkeli son bölümde gerçeklerin peşine düştü. Seray, bu haftanın kilit olayında Deniz ile yüzleşti ayrıca sırrı öğrenen Gülendam ile pazarlık yapmak durumunda kaldı. İşte Evli ve Öfkeli son bölüm izleme bağlantısı ve dizinin 11. bölüm fragmanı….

Evli ve Öfkeli 10. bölümü izlemek için tıklayınız

EVLİ VE ÖFKELİ 11. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE DİLEK’TEN TARIK’A KARŞI “SOĞUK”

Dilek, Tarık’ın Elif’le ilişkisinin devam ettiğini görünce hayal kırıklığına uğradı. Seray’ın onu desteklemesi ve adeta gaz vermesi üzerine Tarık’a karşı farklı bir taktik kullanmaya başlayıp ona mesafeli durdu.

Dilek, Deniz’in boşluğunu doldurmak için Seray’a asistanlık yapmaya başladı ve sette Yeşilçam’ın eski çapkınlarından Lütfü ile tanıştı.

Murat, ise Esra’nın annesinin esrarengiz kaybıyla ilgili davanın peşini bırakmadı. Esra’dan saklamaya çalışsa da Esra, Murat’ın bir şeylerin peşinde olduğunu anladı ki bunu oartaya çıkartmak için Murat’ı ve sıkıştırdı. Murat somut bir delile ulaşana kadar Esra’ya bir şey söylememeye çalışırken Evli ve Öfkeli son bölümde ikisini de şaşırtan bir gelişme oldu.

Mine, Metin’den şiddet gördüğünü kardeşi ve en yakın arkadaşlarına söyleyemedi. Başına gelenlerden ötürü utanıyordu. Metin ise boş durmayacak ve Evli ve Öfkeli 10. bölümde Mine ile Cenk arasında bir ilişki olduğu dedikodularını yaydı.

GÜLENDAM VE SERAY PAZARLIK YAPTI!

Seray, ne kadar kaçınmaya çalışlsa da Evli ve Öfkeli son bölümde Deniz’le yüzleşmek zorunda kaldı. Deniz, Seray’ın evine yerleşti. İkisi arasındaki sırrı öğrenen Gülendam da Seray’ı pazarlık masasına oturttu. Seray ya Macit’i boşayacak ya da herkes bu sırrı öğrenecek ve Seray’ın bütün kariyeri mahvolacaktı

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 10:0414.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more