Reklamsız Sözcü

Evli ve Öfkeli 11. bölüm fragmanı: Dilek katil oldu! (Yeni bölüm fragmanı)

Evli ve Öfkeli yeni bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı ve önümüzdeki hafta Dilek Evli ve Öfkeli 11. bölümde ortalığı karıştıracak!

android-time 10:00 14 Aralık 2015
Evli ve Öfkeli 11. bölüm fragmanı: Dilek katil oldu! (Yeni bölüm fragmanı)
Evli ve Öfkeli yeni bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı ve önümüzdeki hafta Dilek Evli ve Öfkeli 11. bölümde ortalığı karıştıracak!

Dilek, önümüzdeki hafta 20 Aralık Pazar akşamı ekrana gelecek Evli ve Öfkeli yeni bölümde ortalığı karıştıracak. Evli ve Öfkeli yeni bölüm fragmanı gösteriyor ki Dilek, Seray ile Deniz’i sorguya çekip gerçekleri öğrenmeye çalışacak. Ancak belli ki sorgulama abartıp Deniz’in suratına bir bardak su atınca Deniz epey öfkelenecek! Peki Kızlar, Seray ile Deniz’in ağızlarındaki baklayı çıkartabilecekler mi?

DİLEK’İN “ÖLDÜRDÜĞÜ” ADAM KİM?

Sorgulama hadisesi dışında Evi ve Öfkeli 11. yeni bölüm fragmanında bir de Dilek’in yaşlı bir adamla konuştuğu görülüyor. Dilek, adamın kimi kimsesi olup olmadığını sorgularken onu öldürdüğünü zannedecek ve panik yaratacak.

EVLİ VE ÖFKELİ SON BÖLÜMDE DİLEK’TEN YENİ TAKTİK!

Dilek, Tarık’ın Elif’le ilişkisinin devam ettiğini görünce hayal kırıklığına uğradı. Seray’ın onu desteklemesi ve adeta gaz vermesi üzerine Tarık’a karşı farklı bir taktik kullanmaya başlayıp ona mesafeli durdu.

Dilek, Deniz’in boşluğunu doldurmak için Seray’a asistanlık yapmaya başladı ve sette Yeşilçam’ın eski çapkınlarından Lütfü ile tanıştı.

Murat, ise Esra’nın annesinin esrarengiz kaybıyla ilgili davanın peşini bırakmadı. Esra’dan saklamaya çalışsa da Esra, Murat’ın bir şeylerin peşinde olduğunu anladı ki bunu oartaya çıkartmak için Murat’ı ve sıkıştırdı. Murat somut bir delile ulaşana kadar Esra’ya bir şey söylememeye çalışırken Evli ve Öfkeli son bölümde ikisini de şaşırtan bir gelişme oldu.

Mine, Metin’den şiddet gördüğünü kardeşi ve en yakın arkadaşlarına söyleyemedi. Başına gelenlerden ötürü utanıyordu. Metin ise boş durmayacak ve Evli ve Öfkeli 10. bölümde Mine ile Cenk arasında bir ilişki olduğu dedikodularını yaydı.

Seray, ne kadar kaçınmaya çalışlsa da Evli ve Öfkeli son bölümde Deniz’le yüzleşmek zorunda kaldı. Deniz, Seray’ın evine yerleşti. İkisi arasındaki sırrı öğrenen Gülendam da Seray’ı pazarlık masasına oturttu. Seray ya Macit’i boşayacak ya da herkes bu sırrı öğrenecek ve Seray’ın bütün kariyeri mahvolacaktı.

Evli ve Öfkeli 10. bölümü izlemek için tıklayınız

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more