Reklamsız Sözcü

Findeks Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılır?

Findeks resmi sitesi kredi notu ile ilgili pek çok işleme dair hizmet sunmaktadır. Peki Findeks'e nasıl üye olunur?

android-time 08:17 15 Aralık 2015
Findeks Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılır?
Findeks resmi sitesi kredi notu ile ilgili pek çok işleme dair hizmet sunmaktadır. Peki Findeks'e nasıl üye olunur?

Kredi notu sorgulama işlemlerinde Findeks resmi internet sitesi kullanılmalıdır. Site üzerinden alınabilen üyelik sonrasında istenildiği zaman güncel bilgiler online kontrol edilebilir. Findeks.gen.tr internet sitesinin hazırlamış olduğu rehbere göre siteye üyelik işlemlerinde resmi sitedeki paketler bölümüne girilerek paketler hakkında bilgi alınabilir. İlgili bölümde bireysel ve ticari olmak üzere iki farklı seçenek sunulduğundan dolayı kişilerin üyelik türlerine göre ilgili seçimi yapması gerekir.

RESMİ FİNDEKS SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bu bölümde bireysel seçenler için tercih edilebilir durumdaki paketler alt bölümde yayınlanır. Böylece kişiler bu bölümdeki paketleri ve özellikleri inceleyerek Findeks üyelik işlemlerini tamamlayabilir. Findeks üyelik işlemlerinde bireysel bölümdeki seçenekler şöyle;

Ticari üyelik seçiminde ise farklı paketler ve hizmetler sıralanmaktadır. Bu bölümde çok detaylı bir şekilde hizmet paketleri oluşturulduğundan dolayı firmaların yapacağı seçimleri doğru yapması gerekir.

Ticari üyeliklerde kişilerin ödemesi gereken ücretler çok daha yüksektir. Bireysel üyeliklerde aylık 4,5 TL + KDV'den başlayan fiyatlarda ticari üyeliklerde alınabilen en ucuz hizmet 31 TL'dir. Üstelik KDV dâhil olmadığından dolayı ödenmesi gereken ücret çok daha yüksektir.
Findeks üyelik işlemlerinde kişiler belirtilen üyelik tiplerine ve fiyatlarına dikkat etmesi gerekir. Bu doğrultuda yapılan Findeks üyelik işlemleri ile kredi notu takip etme konusunda işlemler tamamlanacağından, üyelik sonrasında istenildiği zaman sisteme giriş yapılabilir. Findeks üyelik işlemlerinde girilen bilgilere göre sisteme erişim sağlanmalıdır.

Siteye giriş yapmak için sağ üst köşede yer alan üyelik girişi bölümü kullanılmalıdır. Üyelik girişi bölümünde kişilerin doldurması gereken kısa bir form bulunur.

Formun doğru bilgiler ile doldurulması sonrasında istenilen zaman sisteme giriş yapılması ile birlikte Findeks kredi notunun güncel durumu görülebilir. Üyelik sonrasında Kredi Notu Sorgulama ve Puan sorgulama gibi işlemler yapılabilir.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 14:3120.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more