Reklamsız Sözcü

Günlük burç yorumları – 30 Aralık Çarşamba burç yorumları

Dinçer Güner'in değerlendirmeleri ile günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları haberimizde. 30 Aralık Çarşamba günlük burç yorumunu okumak için tıkla

android-time 13:37 29 Aralık 2015
Günlük burç yorumları – 30 Aralık Çarşamba burç yorumları
Dinçer Güner'in değerlendirmeleri ile günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları haberimizde. 30 Aralık Çarşamba günlük burç yorumunu okumak için tıkla

Günlük burç yorumları, uzman astrolog Dinçer Güner’in yorumları ile haberimizde. Burcunuz bugün size neler söylüyor. Oniki burca ait günlük ve haftalık değerlendirmeler astroloji sayfamızda. 30 Aralık Çarşamba için yapılmış günlük burç yorumları ve Dinçer Güner’in haftalık burç yorumları ile burcunuzda size ne gibi süprizler var, aşk, iş hayatınız ve sağlık ile para durumunuz nasıl olacak öğrenebilirsiniz. İşte günlük burç yorumları…

Genel olarak; bugün Merkür ile Mars arasında ay sonuna kadar etkili olacak sert bir etkileşim meydana gelecek. Bugünler iletişimse sorunlar baş gösterebilir, daha agresif iletişim yöntemlerine maruz kalabilir veya siz böyle olabilirsiniz. Özellikle  varsa kardeşlerle ilişkilerde zorlanmalar, ağız dalaşları, tartışmalar, gergin durumlar olabilir. Bugüne en anlamlı söz “2 kere düşün bir kere konuş “ olacaktır. Patavatsızlıklarla karşılaşmaya veya yapmaya müsait sayılırız. Cüzdanınıza, değerli eşyalarınızda da hakim olun, hırsızlıkların artabileceği bir gün veya değerli eşyalarınızda kaybolabilir zira.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 30 ARALIK ÇARŞAMBA

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Kariyeriniz ile ilgili konularda sert, zorba, acımasız, eleştirel olmamaya özen gösterin. Üstlerinizle gereksiz tartışmalardan kaçının, sınırları zorlamayın. Farklı fikir ve görüşlere de açık olmaya çalışın ve kimsenin iş yerinde kalbini kırmayın. İş yerinizde her önünüze gelene sırlarınızı vermeyin, gereksiz dedikodular yapmayın.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu İçin Tıklayın

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Bazı sizden saklanmış gizli konular önünüze düşebilir. Önemli fikirlerinizi bu hafta herkese anlatmayın, fikirleriniz düşünceleriniz çalınabilir, başkaları tarafından kullanılabilir. Hoşunuza gitmeyecek bir takım dedikodular duyabilir ve üzülebilirsiniz.  Her söylenene inanmayın, size gelen bilgilerin kaynağının güvenilir olup olmadığını kontrol edin.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu İçin Tıklayın

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Dostlarınız, arkadaşlarınızla iletişimde baskıcı, manipülatif, eleştirel olmamaya özen gösterin. Sizlere bir takım eleştiriler geliyorsa bunları dinlemeye çalışın ve haklılık payı olup olamayacağını bir düşünün. Dostlarınızla aranızda iletişim kazaları meydana gelebilir.  Finansal konularla ilgili krizler yaratmak yerine kriz çözücü noktada olmaya gayret gösterin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu İçin Tıklayın

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Hem ikili ilişkiler hem de aile içi ilişkilerinde krizler yaratmak yerine kriz çözen noktada olmaya özen gösterin. Olayları ve konuları gereksiz yere büyütmemeye, aile –ev içinde meydana gelen konuları takıntı düzeyine taşımamaya özen gösterin.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu İçin Tıklayın

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
İş anlamında, birlikte çalıştığınız kişiler veya müşterilerle iletişim konularında problemler söz konusu olabilir. Baskıcı iletişim kurmanızdan kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Müşterilerinizle veya çalışma arkadaşlarınızla kuracağınız iletişimde veya olası sorun anlarında kriz yaratıcı olmak yerine çözüm odaklı yaklaşmaya özen gösterin, işinizle ilgili konuları zihninizde takıntı düzeyine taşımamaya özen gösterin.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu İçin Tıklayın

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Para ile ilgili konular için kendinizi risk almaya daha yatkın hissedecek olsanız da aslında pek tavsiye etmiyorum, bu hafta şansınızı gereksiz yere çok fazla zorlamamakta yarar var. Para meselelerinde krizler yaratmak yerine kriz çözücü bir şekilde davranın, çözüm odaklı olun ve finansal konuları takıntı haline getirmemeye özen gösterin.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu İçin Tıklayın

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Aile bireylerinizle veya evde birlikte yaşadığınız kimselerle fikir tartışmalarından uzak durmakta yarar var. Kriz yaratan taraf yerine kriz çözücü tarafta olmaya özen göstermeli, kişiliğiniz, kimliğiniz, sizi siz yapan değerleri acımasızca bu hafta eleştirmemeye özen gösterin, kendinize haksızlık yapmayın.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu İçin Tıklayın

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Fikirlerinizi projelerinizi bir süreliğine kendinize saklamanızda,etrafınızda ki insanlara anlatmamanızda yarar var. Fikirleriniz düşünceleriniz çalınabilir. Yeni bir kitaba başlamak, yeni bir web projesine başlamak için ideal bir hafta olabilecek sizler için. Komşularınızla, kardeşlerinizle, yakın çevrenizle aynı fikirde buluşmak zor olabilir ve fikir tartışmaları neticesinde gerginlikler olabilir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu İçin Tıklayın

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Finansal anlamda zorlanma, arkadaşlarınız yüzünden zor duruma düşme, arkadaşlıklar yüzünden kriz ortamının oluşmasına işaret etmekte. Kriz çözücü ve çözüm odaklı olmaya özen göstermelisiniz. Parasal konular yüzünden kimsenin kalbini kırmayın. İletişim kazaları yaşanabilir veya iletişim araçlarınız bozulabilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu İçin Tıklayın

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
İşinizi yaparken fikirsel olarak baskıcı olmaktan kaçınmalısınız. Yapıcı olmalı, kriz yaratmak yerine kriz çözücü şeklinde davranmanızda yarar var. Aile içi iletişimde gereksiz yere inat, baskı, sert eleştirilerden de uzak durmanızda fayda var. Ev içi iletişim sisteminde sorunlar meydana gelebilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu İçin Tıklayın

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Psikolojik olarak zorlanmaya, kronik rahatsızlıkların yeniden nüks etmesine, belli bir konuya ve kişiye kafanıza takmaya, mali anlamda kriz durumlarına işaret etmekte. Bu hafta aslında biraz daha hayatı anlamaya, inançlara, felsefeye yönelik konular okumak, araştırmak için gayet güzel bir hafta. Olası çıkacağınız seyahatlerde biletinize, bavulunuza falanda dikkat edin, başkası ile karışmasın

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu İçin Tıklayın

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Parasal konularda genel anlamda olumlu bir hava hakim olmakla beraber, siz yine de içinize sinmeyeceği durumlarda kimseye kefil olmayın veya borç vermeyin. Mali anlamda, ödemeler, borçlar, krediler konusunda krizler oluşabilir, bu konularda fazlaca inatçı davranma eğiliminde olabilir, bankacınızla, muhasebecinizle gereksiz tartışmalar içine girebilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu İçin Tıklayın

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 09:3130.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more