Reklamsız Sözcü

Günlük burç yorumları – 31 Aralık 2015 perşembe burç yorumları

Günlük burç yorumları, haftalık ve yıllık burç yorumları, Dinçer Güner tarafından yorumlanan burç yorumları haberimizde. 31 Aralık Perşembe burç yorumları..

android-time 10:11 31 Aralık 2015
Günlük burç yorumları – 31 Aralık 2015 perşembe burç yorumları
Günlük burç yorumları, haftalık ve yıllık burç yorumları, Dinçer Güner tarafından yorumlanan burç yorumları haberimizde. 31 Aralık Perşembe burç yorumları..

Günlük burç yorumları, 2015 yılının son günü 31 Aralık Perşembe gününe ait burç yorumları haberimizde. Astrolog Dinçer Güner tarafından değerlendirilmiş 12 burca ait günlük burç yorumları, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumları astroloji sayfamızda sizler için hazırlandı. Burcunuz size neler söylüyor? Bu yılın son gününde sizi ne gibi süprizler bekliyor? Yeni yıla nasıl gireceksiniz? Yıllık burç yorumları ile önümüzdeki sene sizi neleri beklediğini öğrenebilirsiniz. İşte günlük burç yorumları…

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 31 ARALIK 2015 PERŞEMBE

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Arkadaş ve sosyal çevre ortamlarınızdaki ortak proje ve çalışmalarda evrak işleriyle uğraşabilirsiniz. Detay gerektiren konularda dikkatli olmanız gerekebilir. Sorunlu bir işi çözme gayretinde olabilirsiniz. Bugün sağlığınıza, özellikle bağırsaklaklarınıza dikkat etmenizde yarar var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Çocuklarınızla ilgili önemli kararlar almanız mümkündür. Detay ve ikna gerektiren konularda çalışabilir matematik, fen ve kimya gibi derslerine yardımcı olabilirsiniz. Biraz ketum davranabilirsiniz. Yaşamınızda her şeyin mükemmel olması için çok daha fazla çaba sarf etmek sizi yorabilir, kendinizi yıpratmayın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Eğitim ve hukuk işleriyle uğraşan ikizler burçlarının bugün detaylı ve ciddi olmaları beklenebilir. Aile ve komşularla olan konularda uzlaşı ve karşılıklı anlayış meydana gelecektir. Bugün dalgın, odaklanmakta sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle alkol tüketiminden kaçınılmasında yarar var bu akşam.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün Ay başak burcunda seyahat edecek, bununla beraber sizlerin beklediği önemli haberler var ise, pekte istediğiniz gibi gelmeyebilir. Özellikle akşam üstüne doğru iş görüşmelerinizi, toplantılarınızı ayarlamanızı tavsiye ederim. Ay/Pluto kontağı her görüşmeden sizin başarılı çıkmanız konusunda size destek olabilecek.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Parasal kaynakları idare etmek, yatırım yapmak için uygun bir gün olacaktır. Aileniz ve partneriniz arasında uzlaşma sağlamanız gerekebilir. Evinizle ilgili bir sorumluluğu da yüklenebilirsiniz. Ev almak için kredi çekebilirsiniz. Para hesaplarında hatalara, ödemelerde hatalara da dikkat edin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Ayağı yere basan, iyi planlanmış ve tasarlanmış projelerinizi öne sürebilir, bunları ustaca pazarlayabilirsiniz. İş ortamınızda bununla ilgili taktir almanız olasıdır. Detaylara dikkat eden bir perspektiften bakıyorsunuz. Duygulara aslında pek yer yoktur, daha akılcı, mantıklı kararlar alma eğiliminde olabileceksiniz bugün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi bir sorumluluğu kişisel gayretiniz ve detaycı çalışma şekliniz sayesinde çözmeye yakınsınız. Zihninizi iyi idare edebiliyorsunuz ve bu da sizi olayları daha mantıklı bir açıdan görebilmenize neden olacaktır. Özellikle bugün ruhunuza iyi gelecek şeylere yönelin, sevdiğiniz müziği dinleyin, sevdiğiniz yiyeceklerle kendinizi ödüllendirin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Aileniz ve evinizle ilgili almış olduğunuz bir sorumulukla ilgili olumlu gelişmeler kat edebilirsiniz. Bu konuda arkadaşlarınızın ve ait olduğunuz sosyal grupların da desteğini alabilirsiniz! Bağışıklık sisteminizi güçlendirici gıdalar tüketmeye bugün çok daha fazla özen gösterin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Detaylara dikkat eden, iyi organize olmuş ve tedbiri göz ardı etmeden birtakım kararlar alabilir ve planlar yapabilirsiniz. Bu konuda kariyerinizdeki tecrübeniz de size destek olacaktır. Akşam itibari ile de Ay'ın Pluton ile kuracağı kontak para konularında amaçlarınıza ulaşabileceğinize işaret etmekte.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Arkadaşlarınızın ihtiyacı olan maddi ve manevi kaynakları özenle gerekli yerlere ulaştırma başarısını gösterebilirsiniz. Eğitim ve donanımınız bu konuda size destek olacaktır. Yalnız bugün Ay/Neptün kontağı ile bugün mesajlaşmalarınızda, kuracağınız her türlü iletişimde yanlış ifadelere, gönderilerinizin doğru insanlara gidip gitmediğine dikkat edin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün tüm gün Ay Başak burcunda seyahat edecek ve Neptün ile sert kontağı olacak. Özellikle para hesaplarında, yapacağınız ödemelerde, kredi kartı işlemlerinizde, bankacılık işlemlerinizde ekstra dikkatli olmanızı öneririm, hatalı işlemler yapmaya, yanlış yerlere ödemeler yapmaya, para hesaplarında hatalar yapmaya yatkın bir günde olabilirsiniz. Ödemeleriniz gecikebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Ait olduğunuz sosyal gruplara maddi destek oluşturabilecek bir sorumluluk projesine başlayabilir veya bu konuda ilerleme sağlayabilirsiniz. Bu konu taktir kazanmanıza neden olacaktır. Duygusal hayatınızla ilgili kararlar vermek için veya ortak bir iş için sözleşme imzalamak için de uygun bir gün değil.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more