Reklamsız Sözcü

HGS PTT Müşteri Hizmetleri Nelerdir?

HGS kullananların; HGS borç sorgulama, bakiye yükleme ve ceza sorgulama gibi işlemlerini yapabileceğini HGS PTT Müşteri Hizmetleri hakkında detaylı bilgiler

android-time 09:10 18 Aralık 2015
HGS PTT Müşteri Hizmetleri Nelerdir?
HGS kullananların; HGS borç sorgulama, bakiye yükleme ve ceza sorgulama gibi işlemlerini yapabileceğini HGS PTT Müşteri Hizmetleri hakkında detaylı bilgiler

Hızlı Geçiş Sistemi kısacası HGS’den yararlanan sürücüler için, PTT tarafından özel olarak hazırlanmış HGS müşteri hizmetleri online sitesi mevcuttur. HGS PTT müşteri hizmetlerinin genel görünümü altta yer alan fotoğraftaki gibidir. Kişiler sisteme giriş yaptıktan sonra işlem yapabilmesi adına sağ üst köşede yer alan menüden yararlanmalıdır. Menü aracılığı ile geçiş ihlali yapılabildiği gibi üyelik girişi sonrasında abonelik ile ilgili detaylara da erişim sağlanabilir.

Kişilerin HGS PTT müşteri hizmetleri aracılığı ile yapacağı işlemler oldukça gelişmiştir. Kişiler HGS PTT müşteri hizmetleri sayesinde geçiş ihlali dahi yapabilir. Geçiş ihlali noktasında ise sorgulama formunda yer alan plaka girişi bölümüne plaka bilgisi girilmelidir. Böylece kişiler abone olmasa dahi geçiş ihlali sorgulama yaparak güncel bilgilerini takip edebilir.

PTT müşteri hizmetlerinin en önemli özelliği abonelerin durumunu online olarak takip edebilmesidir. Geçiş ihlali gibi durumlarda sağ üst köşedeki menüye tıklandığında aşağıdaki gibi bir adım açılır ve bu alana plaka girilmesi sonrasında kolayca bilgi alınabilir.

Kişilerin her zaman PTT müşteri hizmetleri sayesinde hızlı geçiş sistemine dair bilgi alması mümkündür. Özellikle abonelerin ne kadar bakiyesi kaldığı, hangi tarihlerde geçiş yaptığı hep HGS PTT müşteri hizmetleri aracılığı ile öğrenilir. Bu açıdan PTT müşteri hizmetleri geçiş sistemi için çok önemli bir durumdadır ve araç sürücüleri tarafından ücretsiz bir şekilde kullanılabilir.

Hgs.gen.tr blog sitesinde yer alan HGS müşteri hizmetleri adlı yazı da kapsamlı bir şekilde HGS PTT müşteri hizmetlerine özel olarak hazırlanan bir rehber sunar. Kişiler kolay bir şekilde belirtilen kaynaklardan yardım alabilir.

HGS Sorgulamaları

Kişilerin HGS PTT müşteri hizmetleri üzerinden HGS sorgulama yapması da mümkün olduğundan işler çok daha kolaylaşmış durumdadır. Sorgulama konusunda HGS bakiye sorgulama ve HGS kaçak geçiş cezası sorgulama işlemleri online olarak yapılabilir. HGS bilgi blogunda yer alan HGS ceza sorgulama yazısında belirtildiği gibi sorgulama yapmak için plaka bilgisi yeterli olacaktır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 16:2007.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more