Reklamsız Sözcü

İşte Benim Stilim All Star birincisi kim oldu? İzle

İşte Benim Stilim All Star birincisi, finale kalan altı kişi arasında SMS oylaması sonucu belirlendi. Peki İşte Benim Stilim All Star birincisi kim oldu?

android-time 09:11 26 Aralık 2015
İşte Benim Stilim All Star birincisi kim oldu? İzle
İşte Benim Stilim All Star birincisi, finale kalan altı kişi arasında SMS oylaması sonucu belirlendi. Peki İşte Benim Stilim All Star birincisi kim oldu?

İşte Benim Stilim All Star sona erdi. Dün akşam gerçekleştirilen İşte Benim Stilim All Star final bölümünde bir hafta boyunca seyirciler tarafından kullanılan oylar ile İşte Benim Stilim All Star birincisi belli oldu. İşte Benim Stilim 4. sezonu yani All Star sezonu dün akşam bitti ve sezonun birincisi açıklandı. SMS oylaması sonucu İşte Benim Stilim All Star birincisi kim oldu?

İşte Benim Stilim, ekranların en çok izlenen yarışma programlarından biri olan yarışma bu sezon geçmiş sezonlarda birinci olan ve sevilen yarışmacılardan oluşan bir konseptle All Star adıyla başladı. 17 hafta süren İşte Benim Stilim All Star yarışması finaline altı yarışmacı kaldı. Bu yarışmacılar; Gülşah Yılmaz, Ayşegül Melisa Doğan, Özden Cerrahoğlu, Çiğdem Çelik, Nihal Candan ve Ayşenur Balcı idi.

İşte Benim Stilim All Star finaline yarışmacıların aileleri de katıldı. Konuk olarak ise İdo Tatlıses vardı. İşte Benim Stilim All Star finalinde birinciyi belirleyecek olan SMS oylaması sonuçları, altıncı olan yarışmacıdan başlayarak gecenin ilerleyen saatlerinde başladı. İşte Benim Stilim All Star birincisi, SMS oylaması sonuçlarına göre Ayşenur Balcı oldu.

İşte Benim Stilim All Star SMS oylaması sıralaması şu şekilde gerçekleşti;

İŞTE BENİM STİLİM SMS OYLAMASI SONUÇLARI

1.Ayşenur Balcı
2.Nihal Candan
3.Çiğdem Çelik
4.Özden Cerrahoğlu
5.Ayşegül Melisa Doğan
6.Gülşah Yılmaz

AYŞENUR BALCI KİMDİR?

1995 doğumlu olan Ayşenur Balcı, dansçılık yapıyor. 1.68 boyunda olan yarışmacı 52 kg. İşte Benim Stilim’in ilk sezon yarışmacılardan olan Balcı, farklı tarzı ile jürinin dikkatini çekti. Sarı saçları ve gotik tarzıyla büyük beğeni topladı. İstanbul’da yalnız yaşayan Ayşenur kendisini oyuncak bebeklere benzetiyor…

Ayşenur Balcı , Nur Bozar ile atışmalarında jürinin tepkisini çekmiş bunun üzerine ağlama krizine girmişti. 6. haftanın sonunda elenen Ayşenur Balcı, 10. hafta tekrar yarışmaya geri dönmüştür. Jüri tarafından çoğu kez tarz bulunan Balcı, finale kadar yükselmiş birinciliği Aycan-Nurcan Şencan kardeşlere kaptırmıştır. Ayşenur Bacı, yarışmadan sonra burun estetiği oldu.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more