Reklamsız Sözcü

İşte Benim Stilim All Star’da bu hafta kim elendi? İzle (11 Aralık Cuma)

İşte Benim Stilim'de kim elendi belli oldu. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde neler yaşandı, 10 bin TL kim kazandı hepsi detaylarıyla haberimizde.

android-time 10:03 12 Aralık 2015
İşte Benim Stilim All Star’da bu hafta kim elendi? İzle (11 Aralık Cuma)
İşte Benim Stilim'de kim elendi belli oldu. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde neler yaşandı, 10 bin TL kim kazandı hepsi detaylarıyla haberimizde.

İşte Benim Stilim’de dün akşam bir kişi daha yarışmaya veda etti. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde neler yaşandı? Haftanın birincilik ödülünü, 10 bin lirayı, kim kazandı? Eleme potasına kimler çıktı? İşte Benim Stilim’de yarışmacılar, kimi elenmekten kurtardı? İşte Benim Stilim eleme gecesi detayları haberimizde.

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi dün akşam geç vakitlere kadar devam etti. İşte Benim Stilim eleme gecesinde konsept “Bir Zamanlar” idi. Gecenin süpriz konuğu ise ünlü boksör Floyd Mayweather oldu. Floyd Mayweather, İşte Benim Stilim eleme gecesine boynunda 1 milyon dolarlık kolye ile katıldı.

Gala gecesinde 10 bin liralık haftalık ödül için yarışan 7 yarışmacıdan kostümü ve sahne performansıyla jüriden en yüksek puanı alan yarışmacı Ayşegül Doğan oldu.

İşte Benim Stilim All Star 11 Aralık 2015 Cuma akşamı yayınlanan bölümü bir zamanlar konseptli gala gecesinde Gülşah Yılmaz, Gülay Hançer ve Nihal Candan eleme potasına girmiş Nihal Candan arkadaşları tarafından elenmekten kurtarılan isim olmuştu. İşte Benim Stilim elem gecesinde Gülşah ile Gülay, jüri karşısına çıktı. Peki İşte Benim Stilim jürisi kim için oy kullandı?

Nur Yerlitaş Gülay elensin dedi
Uğurkan Erez Gülşah elensin dedi
Kemal Doğulu Gülay elensin dedi
İvana Sert Gülay elensin dedi.

İşte Benim Stilim All Star’ın 11 Aralık Cuma akşamı yayınlanan eleme gecesinde, jürinin oylaması sonucunda yarışmaya veda eden isim Gülay Hançer oldu.

İşte Benim Stilim All Star’da bu hafta kim elendi?

GÜLAY HANÇER KİMDİR?

32 yaşında ve Viyana doğumlu olan Gülay Hançer’in çocukluk kahramanı Türkan Şoray'mış. 130 çift ayakkabısı olan Gülay Hançer, Viyana'da doğup büyüdüğü için farklı ve zevkli bir tarzı olduğuna inanıyor.

Gülay Hançer'in yarışmaya giriş bileti olan kedi kız kostümü jüri tarafından çok beğenilmiş ve uzun süre konuşulmuştu. Gülay Hançer, 6. haftanın sonunda elenmiş sonra 9. hafta yarışmaya tekrar geri dönmüştü.  Gülay Hançer, 11. haftanın sonunda elenerek yarışmaya veda etti.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more