Reklamsız Sözcü

Ne Zaman Emekli Olurum Uygulaması

Ne zaman emekli olurum uygulaması aracılığı ile emeklilik için sorgulama yapılabilir. Ne zaman emekli olurum uygulaması işlem detayları haberimizde.

android-time 09:00 28 Aralık 2015
Ne Zaman Emekli Olurum Uygulaması
Ne zaman emekli olurum uygulaması aracılığı ile emeklilik için sorgulama yapılabilir. Ne zaman emekli olurum uygulaması işlem detayları haberimizde.

Kişilerin emeklilik ile ilgili bilgilerine ulaşabilmesi ve durum kontrolü yapması adına ne zaman emekli olurum uygulaması adıyla sunulan uygulamalardan yararlanılması gerekmektedir. Emeklilik için oluşturulan uygulama aracılığı ile yapılacak sorgulama işlemleri sayesinde emeklilik konusunda merak edilen tüm detaylar öğrenilebilecektir. Bu açıdan sizler de kolay bir şekilde online olarak işlem yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Esgm blog sayfasında yer alan ne zaman emekli olabilirim yazısında belirtildiği gibi kişiler resimde yer alan uygulama formunu doldurmalıdır.

Resimde görüldüğü gibi uygulamada işlemlerin yapılması için ekranda bir form açılır. Form açıldıktan sonra ise sorgulama yapan kişilerden formun doldurulması istenir. Formun doldurulması işlemlerinin ardından ise ne zaman emekli olurum uygulaması tarafından gerekli hesaplamalar yapılarak sonuçlar ekranda yer alır. Örnek bir sonuç sayfası ise şöyledir;

Resimde de görüldüğü üzere emekli olmak ve bu konuda bilgi almak isteyen sigortalılar tarafından yapılacak ne zaman emekli olurum uygulaması sorgulamasında kişilerin güncel durumları ekranda yer alacaktır. Böylece güncel bilgiler üzerinden yapılacak inceleme ile birlikte emeklilik için herhangi bir soru işareti kalmayacaktır. Bu açıdan emeklilik gibi konularda mutlaka resmi olarak kullanımda olan ne zaman emekli olurum uygulaması kullanılmalıdır

Esgm blog sayfasında sitesinde yer alan emeklilik yaşı hesaplama yazısında da belirtildiği gibi emeklilik için online olarak bilgi alınması yeterlidir. Üstelik emeklilik uygulaması üzerinden alınacak bilgilerin ardından emeklilik başvuru gibi işlemler yapılabilmektedir. Bu açıdan emeklilik durumunu kontrol etmek isteyenler dönem dönem emeklilik uygulaması ile sorgulama yaparak bilgi alabilir. 4A'lı sigortalılar için emeklilik sorgulama uygulaması açılması rağmen 4B ve 4C'ye ayrı ve özel olarak da emeklilik bilgilerinin kontrol edilebileceği uygulamalar kullanıma sunulmuştur.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 16:2507.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more