Reklamsız Sözcü

Para dolu çantasını kaybetti

İçinde 18 bin 500 TL olan çantası otobüste kayboldu.

android-time 10:55 20 Temmuz 2015
Para dolu çantasını kaybetti
İçinde 18 bin 500 TL olan çantası otobüste kayboldu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde otobüs şoförü  olarak görev yapan 37 yaşındaki Bahattin Usluadam geçen perşembe günü 587 numaralı belediye otobüsüyle bir süre Limontepe- Konak arasında sefer yaptı. Usluadam, ilerleyen saatlerde bir başka otobüse geçip çalışmayı sürdürdü.

Usluadam’ın kullandığı aracın şoför kabininde unuttuğu içinde 18 bin 500 TL olan çantası kayboldu. O parayla borçlarını ödeyeceğini söyleyen Usluadam, çantasını alan ya da bulan kişinin teslim etmesini istedi.

Gece mesai bitimi, borçlarını ödeyeceği paranın içinde bulunduğu çantayı unuttuğunu fark eden Usluadam, hemen diğer otobüsün bulunduğu yere gitti. Otobüsün şoför kabinine baktığında çantayı bulamayınca büyük şok yaşadı.

ÇANTA YANLIŞLIKLA ALINMIŞ OLABİLİR

Otobüste kendisinin dışında üç şoförün çalıştığın ve hepsinin  değerli arkadaşları olduğunu belirten Usluadam, çantanın bir başkası tarafından yanlışlıkla alınmış olabileceğini dile getirdi.

BULAN KİŞİLER ULAŞSIN

Bayram öncesi borçlarını kapatmak istediğini, ancak işleri nedeniyle kapatamadığını kaydeden Usluadam, bu yüzden daha sonra ödemeyi düşündüğünü, ancak çantayı kaybetmesi nedeniyle çok zor duruma düştüğünü belirtti. Çantayı yanlışlıkla alan ya da bulan kişilerin kendisine ulaşmasını isteyen Usluadam, borçlarını ödeyemediği takdirde çok zor durumda kalacağını söyledi.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more