Reklamsız Sözcü

Ressam Nurdan İskender’in son görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul Unkapanı'nda ortadan kaybolduktan 4 gün sonra Beşiktaş'ta cesedi bulunan Ressam Nurdan İskender'in ölmeden önceki son görüntüleri ortaya çıktı

android-time 21:09 26 Aralık 2015
Ressam Nurdan İskender’in son görüntüleri ortaya çıktı
İstanbul Unkapanı'nda ortadan kaybolduktan 4 gün sonra Beşiktaş'ta cesedi bulunan Ressam Nurdan İskender'in ölmeden önceki son görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul’da esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduktan sonra 4 gün sonra Beşiktaş’ta denizde cesedi bulunan Ressam Nurdan İskender ile ilgili soruşturma yürüten polis, ölmeden önceki son görüntülerine ulaştı. Ortadan kaybolduğu gün Fatih Camii’ni gezdiği görülen Nurdan İskender’in bu görüntülerin ardından Balat sahilinden kendisini denize atarak intihar ettiği tahmin ediliyor.

 

ÇANTASI AĞACIN ALTINDA BULUNMUŞTU

Unkapanı’nda 21 Aralık 2015 tarihinde meydana gelen olayda bir arkadaşı ile birlikte gezmeye çıkan Ressam Nurdan İskender, cep telefonuyla konuşurken ortadan kaybolmuştu. Arkadaşının aileye haber vermesi üzerine Nurdan İskender polis tarafından aranmaya başlanmıştı. Ressam Nurdan İskender’e ait olduğu belirlenen kol çantası ise aynı gece Haliç kıyısına yakın bir ağacın altında bulunmuştu.

CESET ÜZERİNDE YAPILAN İNCELEMEDE…

Polis tarafından olayla ilgili soruşturma sürdürülürken Beşiktaş Sahilinde bulunan bir kadın cesedinin sanatçıya ait olduğu tespit edilmişti. Ceset üzerinde yapılan ilk incelemede herhangi bir darp yada yara izine rastlanmazken ölüm sebebi olarak “Suda Boğulma” kayıtlara geçmişti.

GÜVENLİK GÖRÜNTÜLERİNE ULAŞILDI

Polis tarafından Nurdan İskender’in ölümüyle ilgili yapılan çalışmalarda polis güvenlik kamera görüntülerine ulaştı. Görüntülerde Nurdan İskender’in Fatih camii içinde dolaştığı görülüyor. Yapılan çalışmalarda ise bu görüntülerin kaydedilmesinden bir süre sonra kız arkadaşı ile birlikte dışarı çıkan Nurdan İskender’in ortadan kaybolduğu, balat sahiline inerek denize atladığı tahmin ediliyor.

 

DHA

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 08:5527.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more