Reklamsız Sözcü

Rising Star Türkiye ne zaman başlıyor?

Rising Star Türkiye başlıyor. Acun Medya tarafında tv8 ekranlarında başlıyacak Rising Star Türkiye yarışması değişik formatıyla yakında başlıyor.

android-time 15:07 28 Temmuz 2015
Rising Star Türkiye ne zaman başlıyor?
Rising Star Türkiye başlıyor. Acun Medya tarafında tv8 ekranlarında başlıyacak Rising Star Türkiye yarışması değişik formatıyla yakında başlıyor.

Rising Star Türkiye, Acun Ilıcalı’nın yeni yarışma programı. Rising Star Türkiye, farklı formatı ile izleyici ile buluşuyor. TV 8 ekranlarında 3 Ağustos’da canlı yayınla başlayacak şarkı yarışmasında jüri izleyicilerden oluşuyor. Türkiye’nin ilk interaktif yarismasi Rising Star Türkiye karar sorumlulugunu tamamen izleyicisine birakiyor. Rising Star Türkiye yarışmasında jüri olmak için yapmanız gereken akıllı telefonunuza uygulamayı indirmek.

Rising Star’da yarismacilarin performanslarini telefonlarinizdan aninda canli yayinda oylayabileceksiniz. Yarismada jüri olarak söz sahibi olmak için yapmaniz gereken -TV8 Yan Ekran- uygulamasini telefonunuza indirmek…Ve artik jüri sizsiniz

Rising Star, Keshet Broadcasting Ltd. tarafından yapılan İsrail HaKokhav Haba ( The Next Star) yarışmasına dayanan uluslararası bir şarkı yarışmasıdır. Rising Star yarışmasının ayıran en önemli özelliği, indirilen mobil bir uygulama ile izleyicilerin oylamayı direk yapmaları ve sonuçları aynı zamanda görmeleridir. Yani Rising Star yarışmasında ünlü bir jüri veya jüriler yok. Rising Star yarışmasında bir yarışmacıyı gerçek zamanlı olarak mobil uygulama aracılığıyla oylayarak yarışmadan elemek veya bir üst tura çıkarmak mümkün olacak.  Yarışmada uzmanların vereceği oy ancak izleyicilerin vereceği oyun en fazla %7’si olabilir.

2013 yılında İsrail serisinin başarısının ardından , dünya çapında birçok televizyon istasyonları haklarını satın aldı ve benzeri bir dizi yayın hayatına başladı. Bunların içinde en önemlisi Haziran 2014’de ABC televizyonu tarafından Los Angeles’da yapılan Rising Star yarışmasıdır.

iOS YAN EKRAN UYGULAMASINI BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

ANDROİD YAN EKRAN UYGULAMASINI BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more