Reklamsız Sözcü

Saman balyaları ile görülmemiş evlenme teklifi

Saman balyaları ile yaptığı evlenme teklifiyle eşine az rastlanır bir olaya imza atan çiftçiye, bekar arkadaşları sitem etti "Çıtayı çok yükselttin".

android-time 10:27 5 Aralık 2015
Saman balyaları ile görülmemiş evlenme teklifi
Saman balyaları ile yaptığı evlenme teklifiyle eşine az rastlanır bir olaya imza atan çiftçiye, bekar arkadaşları sitem etti "Çıtayı çok yükselttin".

Avustralya’da 82 bin hektarlık araziyi küle çeviren yangında mahsülünün büyük kısmını kaybeden çiftçi Ben Kemp, mahsülünden arta kalan saman balyalarını kız arkadaşına evlenme teklifi için kullandı. BBC’deki habere göre Kemp, evlilik teklifini bir süredir planladığını ve yangın nedeniyle daha önce harekete geçmeye karar verdiğini söyledi. Kemp’in kız arkadaşı Jadine Mold bu ilginç evlenme teklifine “Evet” dedi. Çift gelecek yıl evlenmeyi planlıyor.

HAVA KOŞULLARI AZ KALSIN PLANI HEBA EDECEKTİ!

Evlilik teklifi Kemp’in mahsülünden geriye kalan 80 saman balyasıyla “Will you marry me – Benimle evlenir misin?” yazmasıyla başladı. Kemp daha sonra kız arkadaşına bir helikoptere binip, havadan yangının verdiği hasarı incelemeyi teklif etti. Ancak Kemp’in bu kadar uğraşmasına karşın, bütün hazırlıkları son dakikada boşa gitmek üzereydi. Helikopter pilotu kötü hava koşulları nedeniyle uçuşu iptal etmek istedi ama sonra yine de havalandı.

Kemp “Yangınlardan sonra hasar tespiti için uçan bu kadar çok uçak ve insansız hava aracı varken birilerinin görüp, sürprizimi berbat etmelerinden korkuyordum.” dedi.

Jadine Mold “Şoke oldum. Sonra gördüklerimin gerçek olduğunu fark edince gözyaşlarıma hakim olamadım. Pencereden dışarı baktıp gördüm ve ‘Aman tanrım’ dedim” diye konuştu.

BEKAR ARKADAŞLARI SİTEM ETTİ “ÇITAYI ÇOK YÜKSELTTİN!”

Bob Kemp yere indiklerinde de yüzük ve bir şişe şarapla dizlerinin üzerine çöküp resmen de evlilik teklif etti. Kemp komşularından bir çok mesaj ve telefon aldığını; bekar arkadaşlarının kendisine “Çıtayı çok yukarı koymandan şikayetçiyiz” dediklerini belirtti.

Çift henüz evlilik tarihini belirlemese de bir yıl içinde evlenmeyi ve düğün törenini de aynı tarlada yapmayı planlıyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more