Reklamsız Sözcü

Sokak ortasında penisini kesip, yola attı

Mersin'de kız arkadaşı ile tartışan genç sokak ortasında penisini keserek attı.

android-time 13:36 3 Aralık 2015
Sokak ortasında penisini kesip, yola attı
Mersin'de kız arkadaşı ile tartışan genç sokak ortasında penisini keserek attı.

Mehmet SERBES / ADANA

Mersin’de yaşanan akıl almaz olayda 21 yaşındaki H.B isimli genç, sokak ortasında kız arkadaşıyla tartıştığını söyleyip penisini kesti ancak, gerçek ise hastanede doktorlara verdiği ifadede ortaya çıktı. H.B., kendisini tedavi eden doktorlara  “Kadın olmak istiyorum. O’nun için yaptım” dedi. Tıp Fakültesinde tedavi gören gencin penisinin yeniden yerine dikildiği ancak tamamen koparttığı için işlevini yerine getiremeyeceği belirtildi. 

Olay Mersin Merkez Yenişehir İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Alanya Sokağı’nda meydana geldi. İddiaya göre 21 yaşında simit satarak geçimini sağlayan H.B. kız arkadaşı ile yol ortasında tartışmaya başladı. Sinirlenen genç cebinden çıkardığı jiletle pantolonunu indirip sokak ortasında penisini keserek yola attı. Kanlar içinde kalan gence yardım eden çevre esnafı hemen polisi aradı.

POLİSE FARKLI, DOKTORA FARKLI İFADE VERDİ

Olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan H.B.’nin kopan penisi yerine dikildi. Plastik Cerrahi Servisi’nde tedavi altına alınan gencin dikilen organının tamamen kopartıldığı için işlevini yitirdiği belirtildi. H.B. polise verdiği ifadede, “Kız arkadaşım ile tartıştığım için moralim bozuldu yaptım” derken, doktorlara ise, “Kadın olmak istiyorum. O’nun için yaptım” ifadesini kullandı.

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)

Son güncelleme: android-time 13:5403.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more