Reklamsız Sözcü

Sultanbeyli’de müteahhide kurşun yağmuru

İstanbul Sultanbeyli’de, müteahhitlik yapan Adem T. ve arkadaşı, tartıştıkları şahıslar tarafından kurşun yağmuruna tutuldu.

android-time 14:46 23 Aralık 2015
Sultanbeyli’de müteahhide kurşun yağmuru
İstanbul Sultanbeyli’de, müteahhitlik yapan Adem T. ve arkadaşı, tartıştıkları şahıslar tarafından kurşun yağmuruna tutuldu.

Dehşet dolu anlar Sultanbeyli, Adil Mahallesi Yıldız Sokak'ta saat 10.30'da sıralarında meydana geldi. Müteahhitlik yapan Adem T., arkadaşı ile birlikte inşaatın yakınındaki Yıldız Sokak'ta 4-5 kişilik grup ile konuşmaya başladı. Görgü tanıklarının aktardığına göre şahıslardan biri, silahını çıkararak Adem T. ve arkadaşına kurşun yağdırdı. Bacağından ve kasığından yaralanan müteahhit, kanlar içerisinde yere yığıldı. Arkadaşı ise bacağından yaralandı. Saldırganlar, geldikleri iki araca binerek olay yerinden kaçtı.

FOTO:Cihan Yaralı şahıs uzun süre ambulans bekledi

UZUN SÜRE AMBULANS BEKLEDİ

Bu arada, bacağından yaralı şahıs, vatandaşların ilk müdahalesinin ardından bir otomobile bildirilerek hastaneye kaldırıldı. Durumu ağır olan Adem T. ise uzun süre yerde ambulans bekledi. Vatandaşlar, geç kalan sağlık ekiplerine tepki gösterdi. Ambulansa konulan yaralı müteahhit, Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Bir görgü tanığı, “Biz buradaydık, müteahhitle ile şahıslar orada konuşuyordu. Birden şahıslardan biri silahı çıkardı. 4-5 kişi vardılar. İki ayrı araçla gelmişlerdi. Biri rastgele ateş etmeye başladı. Daha sonra kaçtılar.” diyerek olayı anlattı. Öte yandan, silahlı saldırının hemen ardından yaşananlar kameraya yansıdı.

Olay yerinde inceleme yapan polis, kaçan saldırganları yakalamak için çalışma başlattı. (Cihan)

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 15:1423.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more