Reklamsız Sözcü

Yine öfkeli koca yine katliam

Eşinin evi terk etmesine sinirlenen koca, eşini ve kayınbiraderinin eşini öldürdü, kayınvalidesini ağır yaraladı.

android-time 11:37 12 Temmuz 2015
Yine öfkeli koca yine katliam
Eşinin evi terk etmesine sinirlenen koca, eşini ve kayınbiraderinin eşini öldürdü, kayınvalidesini ağır yaraladı.

Aksaray’da 29 yaşındaki Hakan Özbulduk, eşinin evi terk mesine sinirlenerek katliam yaptı. Eşi 31 yaşındaki Gonca Özbulduk’u, kayınbiraderinin 32 yaşındaki eşi Filiz Yazgı’yı öldürdü, 60 yaşındaki kayınvalidesi Sevda Yazgı’yı ağır yaraladı. Yaptığı katliamın ardından Hakan Özbulduk da jandarmayı arayıp teslim oldu.

Olay, dün saat 23.30 sıralarında Ortaköy İlçesi’ne bağlı Kümbet Köyü’nde meydana geldi. Üç çocukları olan Gonca ve Hakan Özbulduk çifti arasında geçimsizlik başladı. Gonca Özbulduk iki hafta önce eşiyle aralarındaki şiddetli kavganın ardından çocuklarını alıp evi terk etti. Hakan Özbulduk da ailesinin yanına dönen eşi ve çocuklarını eve geri getirmek için kayınvalidesi Sevda Yazgı'nın evine gitti. İddiaya göre Sevda Yazgı, kızının ve torunlarının artık kendi yanında kalacaklarını söyledi, Gonca Özbulduk ise terk ettiği eve dönmeyeceğini söyledi.

Çıkan tartışma sonunda Hakan Özbulduk da yanında getirdiği pompalı tüfekle kayınvalidesi Sevda Yazgı, eşi Gonca Özbulduk ve kayınbiraderinin eşi Filiz Yazgı’ya rastgele ateş etmeye başladı. Gonca Özbulduk ve Filiz Yazgı olay yerinde can verirken, Sevda Yazgı da ağır yaralandı.

DHA

Son güncelleme: android-time 11:3812.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more